Karabük Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Uzun zamandır beklenen yaz zamanı geldi – dinlenme ve eğlence zamanı. Bu denizin, pikniklerin, kumsalın zamanı. Birçok insan bütün yazını kır evinde geçirmek istiyor – bu seçenek rahatlığı ve rahatlığı ile dikkat çekiyor. Ama bu kadar uzun zamandır beklenen bir tatili ne mahvedebilir? Tabii ki, yakıcı güneş. Bölgede tek bir ağaç yoksa, sıcak güneşten nasıl saklanabilirsin? Bu durumda bir bahçe şemsiyesi size yardımcı olacaktır .

Başlangıç ​​​​olarak, elbette, hangi şemsiyenin seçileceğine karar vermekte fayda var, böylece şemsiye sadece maksimum koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bahçenizde harici bir idil yaratır.

Bir bahçe şemsiyesi gerçekten eşsiz bir cihazdır. Bu tasarımı hem sahilde hem de doğada bir aile pikniği sırasında ve sadece yazlık evlerinde kurabilirsiniz. Farklı boyutlarda, renklerde ve tiplerde gelir.

Polyester , bir bahçe şemsiyesinin tüm kanopisini tamamen kaplayan bir kumaştır. Bu tür malzeme yalnızca güneş ışınlarını içermekle kalmaz, aynı zamanda suyun geçmesine izin vermez – bu, kendinizi yalnızca güneşten değil, aynı zamanda yağmurdan da korumanıza olanak tanır.

Bu nedenle, hala böyle önemli bir öğeniz yoksa – aldığınızdan emin olun! Bir bahçe şemsiyesi seçimini düşünmeye ve dikkatlice yaklaşmaya değer. Modern pazarda bahçe şemsiyelerinin oldukça popüler olduğunu söylemekte fayda var.

Bahçe bölgesi neden böyle bir dağıtımı hak etti?
Tabii ki, böyle bir şemsiyenin kullanımı çok uygundur. Çok fazla yer kaplamadan kurulumu ve montajı gerçekten çok kolay. Böyle bir nitelik sizin için güneş ışınlarından gerçek bir kurtuluş olacak, böylece sizi hoş olmayan güneş çarpmalarından ve hatta yanıklardan koruyacaktır. Üstelik böyle bir şemsiye bahçenizin gerçek bir dekorasyonu olabilir.

Doğru şemsiyeyi seçmek için şekline ve boyutuna karar vermelisiniz. Bahçe şemsiyeleri kare, yuvarlak ve hatta dikdörtgendir. Ailenizin büyüklüğüne ve misafirlerinizin sayısına bağlıdır. Bundan ve şemsiyenin boyutunu ve şeklini seçerken üzerine inşa edin. Örneğin, yeni evliler için 2 m çapında yuvarlak bir şemsiye satın almak yeterlidir ve 6 kişilik bir aile için 3-4 m çapında kare bir şemsiye uygundur.

Ayrıca bahçe şemsiyeleri kurulum prensibine göre farklılık göstermektedir. Şemsiyenin orta bacağa monte edildiği bir prensip vardır. Diğer bir yol ise masanın ortasındaki özel bir deliğe bir şemsiye sokmaktır.

Diğer bir yol ise yan konsola şemsiye takmaktır. Ancak bu seçenek için oldukça ağır bir tabana ihtiyaç vardır (bir nitelikle birlikte gelir). Bu, başlangıçta ağırlık merkezinin yana kaydırılması nedeniyle gereklidir. Ayrıca, hiçbir durumda şemsiye türlerini unutmamalısınız. Konsol, standart ve teleskopiktir.

Standart şemsiyeler , büyük ölçüde etkileyici özellikleri sayesinde en popüler türdür . Şemsiyenin eğimini, yüksekliğini kolayca ayarlayabilirsiniz ve kesinlikle her yere montajı mümkündür. Onların en büyük dezavantajı boyutlarının büyük olmasıdır.

Buna karşılık, konsol şemsiyeler en pahalıdır. Ancak bunlarla ilgili iyi olan şey, siteniz için mümkün olan en iyi tasarımı sağlamalarıdır. Böyle bir şemsiyenin kubbesi, yan taraftaki özel bir konsola monte edilebilir – bu, alanın maksimum gölge kapsamını sağlar. Rüzgar esintilerine karşı oldukça dayanıklıdır – malzemeleri sayesinde böyle bir pratiklik mevcuttur.

Teleskopik şemsiyeler çok kullanışlı ve kompakttır, bu nedenle montaj için çok fazla alana ihtiyaç duymazlar.

Bununla birlikte, doğru bir bahçe şemsiyesi seçimini yaptıktan sonra, güneş çarpması ve yanıklar gibi sorunları güvenle unutabilirsiniz. Bir bahçe şemsiyesi, açık havada gerçekten eğlenmenize yardımcı olacaktır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed