Şişirilebilir çadır , PVC ile kaplanmış , mukavemet ve hava sızdırmazlığı sağlayan bir tür polyester kumaştır. Ana özellikler aşağıdaki gibidir:

Şişirilebilir çadır , yapısal mekanik ilkesine dayanan çadır yapımı için bir tür çerçeveye aittir. Gaz basıncını kullanarak lifleri belirli bir güçte bir kolon oluşturacak şekilde genişletir ve organik bir kombinasyonla çadırın iskeletini destekler. Kabul edilen çerçeve malzemesinin gücü, çadırın yük kapasitesini ayarlamak için kullanılabilir. Polimer kaplamanın performansı, çerçevenin kurulumunu ve çerçeve sertliğinin korunmasını belirler. Hava odasının yerleştirilmesinin rasyonelliği, bu çerçevenin sınırlara bağlı kalmasını belirler. Esas olarak nem, su geçirmez, rüzgar geçirmez, toz önleyici, güneş önleyici, kurtarma ve afet, vahşi doğada kısa süreli eğitim, vahşi doğada kısa süreli mücadele için kullanılır.

çadırlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa , daha fazla bilgi için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.

Profesyonel bir fabrika ile önde gelen Çin şişme çadır üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli açık hava şişme çadır üretebiliyoruz ve size her zaman satılık ürünler sunabiliriz. Bizden toptan ürünlere hoş geldiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü