Şişirilebilir çadır , PVC ile kaplanmış , mukavemet ve hava sızdırmazlığı sağlayan bir tür polyester kumaştır. Ana özellikler aşağıdaki gibidir:

Şişirilebilir çadır , yapısal mekanik ilkesine dayanan çadır yapımı için bir tür çerçeveye aittir. Gaz basıncını kullanarak lifleri belirli bir güçte bir kolon oluşturacak şekilde genişletir ve organik bir kombinasyonla çadırın iskeletini destekler. Kabul edilen çerçeve malzemesinin gücü, çadırın yük kapasitesini ayarlamak için kullanılabilir. Polimer kaplamanın performansı, çerçevenin kurulumunu ve çerçeve sertliğinin korunmasını belirler. Hava odasının yerleştirilmesinin rasyonelliği, bu çerçevenin sınırlara bağlı kalmasını belirler. Esas olarak nem, su geçirmez, rüzgar geçirmez, toz önleyici, güneş önleyici, kurtarma ve afet, vahşi doğada kısa süreli eğitim, vahşi doğada kısa süreli mücadele için kullanılır.

çadırlar hakkında herhangi bir sorunuz varsa , daha fazla bilgi için lütfen satış ekibimizle iletişime geçin.

Profesyonel bir fabrika ile önde gelen Çin şişme çadır üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli açık hava şişme çadır üretebiliyoruz ve size her zaman satılık ürünler sunabiliriz. Bizden toptan ürünlere hoş geldiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed