Elitplus çerçevesinde camlı alüminyum mevsimlik kış bahçesi, sağlam bir alüminyum yapı, çerçevelerde cam ve bir polikarbonat çatıdan oluşur. Bu sayede, kış bahçesi bir yandan olağanüstü bir dirence sahip olabilir ve diğer yandan mükemmel ışık iletimi sağlar. Ayrıca, Elitplus kış bahçesini, ömrünü önemli ölçüde uzatan kırılmaz camlı bir versiyonda tedarik ediyoruz.

Kış bahçesine açılan sürgülü kapı ön duvarda yer almaktadır. Alüminyum çerçeve, sertleştirilmiş güvenlik camından yapılmış pencereler için sabit bir çerçeve sağlar. Dayanıklı alüminyumdan yapılmış sofistike yapısı sayesinde, Elitplus kış bahçesi temelde bakım gerektirmez.

Bu kış bahçesinin bir diğer avantajı da iki aşamada inşa edilebilmesidir. İlkinde sadece pergola yaptırırsınız, daha sonra cam yan duvarları yaptırabilirsiniz. Bu sayede ilk günden itibaren pergola keyfini çıkarabilir ve kış bahçesini size uygun olduğunda bitirebilirsiniz.

Pergola yapısındaki yerleşik sistem sayesinde su çatıdan tahliye edilir, bu nedenle kış bahçenize Elitplus sızması konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Ayrıca kış bahçesini, orada kalmanın konforunu artıracak, iklimini ve içerideki ışığı düzenlemenizi sağlayacak gölgeleme teknolojisi ile donatabilirsiniz.

Pergolanın bahçenize tam oturması için rengi seçiyorsunuz, böylece her türlü hava koşulunda size barınak sağlayacak bir mimari parçaya sahip oluyorsunuz. Çerçeveli camlı Elitplus mevsimlik kış bahçesi sayesinde sadece yazın değil, çok daha uzun süre bahçede vakit geçirebileceksiniz. Sıcak günlerde sürgülü cam sayesinde güneşi içeri alabilir, daha soğuk, yağmurlu günlerde ise camın arkasına saklanabilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed