Kahramanmaraş Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Güneşten ve yağmurdan korunmanın en iyi yolu bahçe şemsiyeleridir. Bahçe şemsiyeleri kendinizi güneşten ve yağmurdan korumanın en iyi yoludur. Şemsiyemiz en iyi malzemelerden yapılmıştır ve %100 su geçirmezdir. Şemsiyelerimiz en iyi malzemelerden üretilmiştir ve %100 su geçirmezdir. Bahçe, teras ve geniş balkon için idealdir.

Bahçeler, teraslar ve geniş bir veranda için idealdir. 8 bölümden oluşan büyük bir kase su geçirmez polyester ile kaplanmıştır. 8 parçadan oluşan büyük bir kase su geçirmez polyester ile kaplanmıştır. Yüksekliği, açısını ve eğim tarafını serbestçe ayarlayabilirsiniz. Yüksekliği, açısını ve eğimini serbestçe ayarlayabilirsiniz. Sağlam yapı, yüksek kaliteli toz boya ile boyanmıştır. Sağlam yapı, yüksek kaliteli toz boya ile boyanmıştır. Güvenilir mekanizma ve kaliteli hareketli parçalar sayesinde katlama ve açma hızlı ve kolaydır. Güvenilir süreç ve kaliteli hareketli parçalar sayesinde katlama ve açma hızlı ve kolaydır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed