Kahramanmaraş Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Güneşten ve yağmurdan korunmanın en iyi yolu bahçe şemsiyeleridir. Bahçe şemsiyeleri kendinizi güneşten ve yağmurdan korumanın en iyi yoludur. Şemsiyemiz en iyi malzemelerden yapılmıştır ve %100 su geçirmezdir. Şemsiyelerimiz en iyi malzemelerden üretilmiştir ve %100 su geçirmezdir. Bahçe, teras ve geniş balkon için idealdir.

Bahçeler, teraslar ve geniş bir veranda için idealdir. 8 bölümden oluşan büyük bir kase su geçirmez polyester ile kaplanmıştır. 8 parçadan oluşan büyük bir kase su geçirmez polyester ile kaplanmıştır. Yüksekliği, açısını ve eğim tarafını serbestçe ayarlayabilirsiniz. Yüksekliği, açısını ve eğimini serbestçe ayarlayabilirsiniz. Sağlam yapı, yüksek kaliteli toz boya ile boyanmıştır. Sağlam yapı, yüksek kaliteli toz boya ile boyanmıştır. Güvenilir mekanizma ve kaliteli hareketli parçalar sayesinde katlama ve açma hızlı ve kolaydır. Güvenilir süreç ve kaliteli hareketli parçalar sayesinde katlama ve açma hızlı ve kolaydır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü