Şişme Çadır , ister fuarda, stantta, sergide, ister başka amaçlarla kullanacaksınız, sizi görünür kılan bir çadırdır. Burada direkler veya karmaşık kurulum talimatları yoktur – daha kolay olamazdı ve çadır birkaç dakika içinde kurulur. Çadır, bir fermuarla kolayca takılabilen duvarlı veya duvarsız teslim edilebilir.

Şişme çadırlar, yanınıza alıp uzun süre kullanabileceğiniz uygun maliyetli ve taşınabilir bir çözüm olduğu için oldukça popüler hale geldi. Şişme çadırların etkinlikler, spor sahaları ve fuarlar gibi birçok kullanım alanı vardır. Şişirilebilir çadırlarımız, size iyi bir teşhir ve göz alıcı sağlayan etkili bir pazarlama sağlar. Müşteriler tarafından açıkça görülebilecek ve uzun bir mesafeden kolayca görülebileceksiniz. Çadırlara basınç verilebilir.

Kaliteye çok önem verdiğimizden emin olabilirsiniz. Bu, konu kenar ekleme, dikme, birleştirme, yapıştırma, baskı ve daha fazlası söz konusu olduğunda şişirilebilir çadırlarımızda açıkça görülmektedir. Şişirilebilir çadırlarımız, pazarın genel olarak sunduğundan daha yüksek bir kaliteye sahiptir. Şişirilebilir çadırlarımız halatlar/kayışlar, ağır bar çıkışları ile birlikte gelir. Çadır, yanınızda taşımayı kolaylaştıran sağlam bir taşıma çantası içinde teslim edilir. LED aydınlatma, kapılı veya pencereli duvar ve ekstra ağırlık halkaları/varilleri ile tedarik edilebilir.

İhtiyaçlarınızı belirleyebilmemiz ve yeni şişme çadırınız için size iyi bir fiyat verebilmemiz için bizimle iletişime geçin.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü