izmir Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Elitplus pergola , dış mekan dekorasyonunda standardı belirliyor, bahçe, teras, veranda, çatı terası ve çekiciliğini ve doğallığını yaşamak istediğiniz her alan için idealdir. Benzer şekilde restoran, otel, cephe ve müşterilerine modern ve rahat bir dokunuş vermek isteyen bazı işletmeler için de iyi bir seçenek. Elitplus pergola nedir diye merak ediyorsanız? Bu yazıda, mekanlarınızda bu mimari elemanı tercih etmek istemeniz durumunda, özelliklerini ve fiyatlarını öğreneceksiniz.

Elitplus bir pergola, yenilikçi gölge sistemi ve sıcaklık düzenlemesi ile karakterize edilen bir mimari yapıdır. Bir yanda, genellikle tırmanma bitkilerinin yerleştirildiği, birbirine geçen kirişlerden oluşan bir çatıyı destekleyen dikey sütunlardan oluşan geleneksel pergolalar vardır. Bununla birlikte, Elitplus pergola çok daha ileri gider, iklimin doğal optimizasyonuna odaklanan avangard bir tasarıma sahiptir.

Elitplus pergolalar, ortamın sıcaklığını, ışık miktarını, nemi, havayı düzenlemek için çıtaların kolayca ayarlanmasını sağlayan ve ayrıca yağmur veya kar durumunda koruma sağlayan bir motora sahip alüminyum çıtalarla düzenli olarak üretilmektedir. çıtalar tamamen yatay olarak yerleştirilebilir.

Aynı şekilde yağmurun ürettiği su da pergolanın bir tarafından yönlendirilerek latalar tekrar açıldığında boşluğa düşmesini engeller ve ayrıca sistem istenildiği takdirde suyun kullanılmasına imkan verir.

Sistemleri, uzaydaki sıcaklığı verimli bir şekilde düzenleme yeteneğine sahiptir, bu nedenle Elitplus olarak bilinirler. Bazı modellerde tam otomatik yağmur ve rüzgar sensörleri bulunur, böylece hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Bu sistem, enerji tasarrufuna etkin bir şekilde katkıda bulunur.

Elitplus pergolaların özellikleri nelerdir?
Elitplus pergolanın bazı ilgili özellikleri şunlardır:

Herhangi bir dekoratif stile uyan minimalist ve avangard tasarım.
İçeride verimli sıcaklık regülasyonu.
Otomatik ve akıllı sistem.
Yağmur suyunun kanalize edilmesi.
Yıl boyunca açık alanın keyfini çıkarmanızı sağlar.
%100 geri dönüştürülebilir dayanıklı ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.
Kurulumu karmaşık işler gerektirmez.
Elitplus pergola fiyatı
Halihazırda piyasada kalitesine ve markasına göre değişen ve aynı zamanda kaplamak istediğiniz metrekare sayısına göre değişen farklı fiyatlara sahip çok çeşitli Elitplus pergolalar bulunmaktadır. Küçük bir teras için Elitplus bir çardak ile liman kıyısındaki bir restoranın aynı olmadığını akılda tutmak önemlidir.

Elitplus pergola modelleri çeşitlidir, en basit ve en ucuz olanı, sistemin bir krank ile manuel olarak kontrol edildiği modellerdir. Diğerlerinin yanı sıra, örneğin hoparlör sistemi, aydınlatma, mobil uygulamalar aracılığıyla uzaktan kumanda gibi ekstra aksesuarlara sahip otomatik sistemlere ve iklim sensörlerine sahip diğer modeller daha pahalıdır.

Aynı şekilde, örneğin bir restoranın terası, bir evin verandası veya bir teras gibi bir mekana süreklilik kazandırmak için ideal, duvara doğrudan bağlantılı bir Elitplus pergola modeli bulabilirsiniz.

Bu tür bir yapıyı evinize veya işinize kurmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, kapsamlı bir reform şirketi olan Reiteman’da, bu tür kurulum için en kalifiye profesyonelleri bulacaksınız.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed