izmir Mafsallı Tente, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Mafsallı tente sistemleri otel, kafe, restoran ve benzeri mekanlarda güneş ışığını ve yağmuru belirli ölçülerde kontrol altında tutmak için kullanılan bir tente sistemidir. 

Müstakil evlerin bahçe koltukları ve balkonları için, en yoğun yaz sıcağında bile hoş bir gölge ve serinlik sağlayan, kullanımı kolay bir yapı arıyorsanız, mafsallı tente en iyi gölgeleme teknolojisi çözümlerinden biridir.

Çeşitli vitrinlerin dış cephelerinin daha büyük ölçekte gölgelenmesi için tercih edilen bu ürün aynı zamanda oturma ve bahçe alanları için mobil alternatif arayan misafirlerimizi veya hamallarımızı zararlı ısı ve zararlı UV ışınlarından korumak için idealdir.

Mafsallı tentenin popülaritesinin ana nedenlerinden biri, kolayca hareket ettirilebilmesidir, bu nedenle bir odanın tamamının veya belirli bölümlerinin gölgelenebileceği birkaç pozisyonda kullanılabilir. Ayrıca çevrenizi sadece zararlı UV ışınlarından değil, aynı zamanda daha az yağmurdan korurken, altında dinlenenler için hoş bir serinlik sağlar. Yemek sektöründe kullanılması halinde, hareketli tente, misafirlerimize hoş bir serinlik sağlarken, aktivitelerimizi uzaktan da duyurabileceğimiz için reklam mecrası olarak da mükemmel bir alternatif olabilir.
Bu gölgenin en büyük avantajı, olağanüstü dayanıklılığına ek olarak, uzun yıllar kesintisiz korumayı garanti eden güçlü bir UV korumalı malzeme ile donatılmış olması ve çok çeşitli renk ve boyutlarda mevcut olmasıdır.

Mafsallı tentenin çalışması

Mafsallı tente, krank adı verilen manuel güçle çalıştırılabilir, ancak belirli bir boyutun üzerinde – örneğin 5-6 metre genişlik için – daha rahat kullanım için motorizasyon zaten şiddetle tavsiye edilir. Bu arada, krankın çalışması çok fazla fiziksel dayanıklılık gerektirmez, ancak daha büyük boyutlar için boşaltma ve geri çekilme birkaç dakika sürebilir, bu motorlu versiyon için de geçerlidir, ancak tente kendi kendine çalışırken, başka şeyler yapabiliriz, böylece rahatlayabiliriz ya da misafirlerle ilgilenebiliriz.

Mafsallı tentelerin ruhu ayrıca ortadan bükülebilen, üstteki kepenk mekanizması çalıştırıldığında indirildiğinde açılan ve geri çekildiğinde kapanan bir koldur. Bu çözümün avantajı, bununla körün tüm hallerinde sağlamlığını korumakla kalmayıp, aynı zamanda çok küçük bir boyuta da daraltılabilmesidir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Mafsallı Tente Tanıtım Videosu

Mafsallı Tente Referanslarımız

Mafsallı Tente Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü