izmir Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

İzmir Hayvan Çadırı

Hayvan çadırları, küçükbaş ve büyükbaş hayvanların yanı sıra kanatlı hayvanların da içerisinde güvenle kalabildiği, olumsuz hava koşullarına karşı hayvanları koruyan yapılardır. Uzun yıllardır hayvancılık sektöründe tercih edilen bu yapılar istenilen ebatlarda üretilebilmektedir.

Firmamız İzmir hayvan çadırı hizmetimiz ile kullanım ihtiyacına göre farklı pek çok modeldeki hayvan çadırlarımızı müşterilerimiz ile buluşturmaktayız.

Üst Düzey Kaliteli İzmir Hayvan Çadırı Hizmeti

Çadırda kalacak olan hayvan türüne göre tasarladığımız çadırlarımız, bir hastalık veya alerjik herhangi bir reaksiyon oluşturmayacak şekilde kaliteli malzemelerle üretimi yapılmaktadır. Çadırların üzerine gerilen brandalarımız ise uzun süreli kullanım ömrü olacak şekilde imal edilmektedir.

Sizde yüksek kalite standardında ürettiğimiz hayvan çadırlarımız hakkında bilgi sahibi olmak veya sipariş vermek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü