izmir Giyotin Cam, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Giyotin cam, açık alanların çitle çevrilmesi için aktif olarak kullanılan modern bir gelişmedir. Verandalar, teraslar, restoranlar olabilir. Kurulum, cam panellerin yerleşik bir elektrikli sürücü kullanarak açıklıkta dikey olarak hareket ettiği bir sistemdir.

Giyotin cam sistemleri uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir. Uzaktan kumanda tipine bağlı olarak, cam kanatların kontrol özellikleri farklılık gösterir. Bu kurulum ile oda, özellikle restoran, kafe ve diğer kamu kurumları için önemli olan daha çekici ve prezentabl bir görünüm kazanır.

Giyotin camın özellikleri

Giyotin sistemleri çekici bir görünüme sahiptir. Modern tasarımı yüksek düzeyde ısı ve ses yalıtımıyla birleştirirler. Giyotin tipi camlama, soğuk mevsimde bile açık alan kullanımına izin verir. Ayrıca özel bir evde bir veranda düzenlemek için rahat bir çözümdür.

Kurulum birçok sorunu çözecektir – örneğin, rüzgarda sürekli çırpınan perdeler için artık endişelenmenize gerek yok. Bir kış bahçesi düzenlerken bu iyi bir seçenektir. Optimum bir tasarım yardımı ile gerekli hava akışını ve güneş ışığını sağlamak mümkündür. Sonuç olarak, ekili bitkiler yılın herhangi bir zamanında büyüyecektir.

Kurulum Avantajları

Veranda giyotin cam kullanımı yapıya çekici bir görünüm kazandırıyor. Kullanmanın faydalarından bazıları şunlardır:

Düşünceli tasarım. Sonuç, uzun bir hizmet ömrü ve güvenilirliktir.
Camlar hava şartlarından bağımsız olarak bütünlüğünü korur. Rüzgarlı havalarda veya şiddetli yağmurda güçlerini kaybetmezler.
Cam yüksek mukavemet özelliklerine sahiptir. Sonuç olarak, bölge yabancıların nüfuzundan korunur.
Ünite, iç alanı imar etmek için kullanılabilir. Odanın yalıtılmasına hizmet eder.
Veranda ve terasın giyotin cam tasarımı basit ve kullanımı kolaydır. Uzaktan kumandayı kullanarak camları kolayca doğru konuma getirebilirsiniz.
Cam tamamen kapatılmıştır. Dışarıdan gelebilecek toz ve kirden korumanızı sağlar. Bu, geniş bir uygulama yelpazesine sahip benzersiz bir kurulumdur.

Uygulamalar

Giyotin cam çeşitli endüstrilerde kullanılabilir. En popüler kullanım durumları arasında şunlar bulunur:

veranda veya teras düzenlemesi;
kafe ve restoranların çevre düzenlemesi;
balkonların düzenlenmesi;
ev için başvuru.
Giyotin cam fiyatları herkes için uygundur. Ön ölçümlerden sonra daha kesin maliyeti öğrenebilirsiniz. Maliyet büyük ölçüde cam alanına ve diğer parametrelere bağlıdır.

Tüm işler yalnızca kapsamlı deneyime sahip profesyonellere emanet edilmelidir. Sadece her sektörde kullanıma uygun yüksek kaliteli bileşenler ve optimum çözümler kullanıyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed