izmir Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Bahçe Şemsiyesi, Plaj Şemsiyesi, Cafe Şemsiyesi, Balkon Şemsiyesi İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Dış mekan büyük şemsiye modelleri, restoran ve kafelerin açık alanlarını daha özel kılan fonksiyonel öğelerdir. Büyük boy olarak tasarlanmaları ve göze hitap etmeleriyle dış mekan düzenlemesinde dikkat çekici özelliklere sahiptir. Duruşu ve işlevi bakımından en çok tercih edilenler arasında yer alan büyük boy modellerle müşterilerin güneşten korunarak gölgede vakit geçirmesi kolaylaşır. Korumalı ve kaliteli kumaşlar kullanılarak dizayn edilen büyük boy şemsiyeler, insanların açık havanın tadını çıkarmasına olanak tanır.

Dış mekan şemsiye üreticileri arasında öncü firmalardan olmamız sayesinde tam müşteri memnuniyetiyle çalışarak kafe ve restoranlardaki ihtiyacınızı karşılamaktayız. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu açık alanlarda hem fonksiyonel hem de estetik çözümler sunarak son teknolojiden yararlanmaktayız. Tercih edilen model ve renk doğrultusunda mekanınıza en uygun tercihi yaparak dış mekan şemsiye tasarımlarından yararlanabilirsiniz. Yaz, kış ve diğer mevsimler olmak üzere yılın her zamanı dış mekan şemsiyeleriyle işletmenizin daha aktif pozisyonda olmasını sağlayabilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şemsiye Tanıtım Videosu

Şemsiye Referanslarımız

Şemsiye Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed