istanbul Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Günümüzün modasına uygun olarak dizayn edilen zip perdeler, yüksek hızda esen rüzgarlara karşı bile üst düzey dayanıklılık sergilemektedir. Üstün teknolojik özelliklerden yararlanılarak gerçekleştirilen perde tasarımları sayesinde mekanın ihtiyaçları karşılanabilmektedir. Kendisine özgü mekanik parçalara sahip olan zip perdeler, ideal ışık deneyimi sunarak tüm beklentilerinize cevap vermektedir. Saydam veya opak gibi alternatiflerle müşterilerin beğenesine sunulan modellerle mekanlara şıklık katabilirsiniz.

Zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlayan zip perdeler, firmamız güvencesiyle son teknoloji ve kalitede üretilmektedir. Açık alanların kapanması bakımından ideal özelliklere sahip zip perdelerle estetik görünümler elde etmek mümkündür. Zip perde modelleri, kumaş kullanımı ve çalışması bakımından fonksiyonel olmasının yanında dekoratif bakımdan ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Zip perdenin kullanım alanı neresi olursa olsun güvenceli ve kaliteli seçeneklerden firmamız sayesinde yararlanmanız mümkün olacaktır. Kaliteden ödün vermeyen ürün yelpazemizle kullanacağınız mekana en uygun seçimi gerçekleştirebilirsiniz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed