istanbul Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Otomatik kayar çatılı tente pergolaları. Destekleyici yapı, toz boyalı alüminyum profilden yapılmıştır. Pergolanın çatısı, bir motor tarafından tahrik edilen alüminyum takviyeli bir PVC levhadan oluşur; takviye nervürleri özel kılavuz raylar üzerinde sessizce hareket eder.

Çatı katlandığında düzgün raketlerle birleştirilir; tamamen kapatıldığında sert bir yüzeye sahiptir. Yerleşik oluk sistemi, yapının kirişleri boyunca suyu uzaklaştırarak yağmur ve nemin gölgelik altına girmesini önler. Soğuk mevsimde ısıyı korumak için bir gölgelik altına kızılötesi ısıtıcılar monte edilebilir. Elitplus, pergolanın yan açıklıklarının çerçevesiz veya giyotin cam veya dikey tente ile kapatılmasını önerir.

Kayar tavan kontrolü, akıllı ev sistemi ile entegre edilmiştir.

Tanım
Elitplus Pergola, çok işlevli bir güneş koruma sistemidir.

Otomatik kayar çatılı temel pergola, kır terasları, kapalı açık havuzlar ve yaz kafeleri, restoran terasları ve açık hava kuruluşlarının terasları için benzersiz bir çözümdür.

Çatının tente kumaşı, güneş ışığının içeri girmesini engelleyen ve onu ultraviyole radyasyon ve yağıştan temizleyen yüksek kaliteli PVC kumaştan yapılmıştır. Destek kirişleri de dahil olmak üzere ana yapısal elemanlar toz boyalı alüminyumdan yapılmıştır. Müşteri, kaplamanın rengini zevkine ve tasarımına göre seçebilir!

Çeşit:
– duvar
– Bağımsız

Tente pergola kumaşları
PVC membranlar, dış mekan kullanımı için benzersiz, çok yönlü ve en dayanıklı malzemelerdir. Altı ana PVC kumaş türü vardır: tek katmanlı, iki katmanlı, üç katmanlı, yarı saydam, opak ve kombine. Kumaşlar ayrıca hem hafif hem de nem geçirgen olabileceği gibi tamamen geçirimsiz de olabilir. Sıcaklık değişikliklerini mükemmel şekilde tolere eder ve ayrıca mekanik hasara karşı dayanıklıdır. Güneş ve yağmurdan mükemmel koruma.

Pergolanın faydaları

• Modern ve çekici görünüm;
• Çok işlevlilik ve tam otomasyon;
• Kir, toz ve kalıntı olmadan sadece 6-12 saatte kurulum;
• Mobil tasarım, sökülmesi ve başka bir yere taşınması kolaydır. Bir temel üzerine veya temelsiz kurulum imkanı, teraslı bir tahtadan podyum cihazı;
• Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek;
• Sağlık güvenliği ve çevre dostu olma;
• Güçlü, dayanıklı, çeşitli dış etkilere dayanıklı malzemeler, 15 yıldan fazla hizmet ömrü;
• Bakım kolaylığı ve orijinal görünümün uzun süre korunması;
• Mutlak yangın güvenliği;
• Bireysel üretim.

Ücretsiz fiyat teklifi alın
Kural olarak, danıştıktan sonra müşterilerimiz bir ölçüm talebi bırakır. Sizin için uygun bir zaman seçip bir görüşme ayarlıyoruz. Planlanan saatten iki saat önce sizinle iletişime geçiyoruz ve siteye gidiyoruz.

Deneyimli bir uzman ölçmeye gelir – çoğu zaman bir montajcı veya ustabaşı. Size ürün numuneleri, teknik kataloglar ve geniş bir kumaş kataloğu getirecektir. Müşteri, sunulan ürünleri ayrıntılı olarak tanıyabilir ve malzemeleri elleriyle “hissedebilir”.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü