istanbul Mülteci Çadırı, İmalatçı Firma, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız.  Mülteci Çadırı  İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Mülteci Çadırı da sektöründe pek çok firma tarafından üretimi yapılmakta olan bu tip Çadırların bu denli rağbet görmesinin başlıca sebebi dikiminin kolay olması ve bununla birlikte kurulum aşamasında montaj ve de-montajının da kolay olmasıdır. Mülteci Çadırı istenilen büyüklükte imal edilebilmektedir. Çadır dikiminde genellikle kumaş olarak branda kullanılır. Branda kullanılmasındaki temel etken içeriye su sızmasını engellemektir.

Çünkü Kızılay tipi çadırlar adından da anlaşılacağı üzere genellikle Kızılay tarafından afet durumlarında insanlara yardımcı olmak, onlara konaklayacakları alanlar sağlamak, gerektiği durumlarda sağlık hizmeti sunmak için revir olarak kullanılması gibi sebepler için üretilmiştir. Kızılay çadırları son derece sade, gösterişten uzak ve amaca yöneliktir. Fazla ayrıntı ve gösteriş ekstra maliyet yaratacağından Mülteci Çadırı amaca uygun barınma / korunma için yağılan çadırlar sağlam kumaşlar kullanılması esas alınarak hızlı bir şekilde üretilmektedir.

müşterilerine gereken durumlarda Kızılay çadırlarına yönlendirmekte ve piyasada bulunan pek çok Mülteci Çadırı daha sağlam, ergonomik ve montaj ve de-montaj işlemleri kolay ürünler satmaktadır. Üstün satış sonrası desteğini de hiçbir zaman eksik etmemektedir. üstün tecrübesi ile Mülteci Çadırı internet sitesi üzerinden alıcılarına sunmaktadır.

Mülteci Çadırı fabrikamızda her ebat ve her şekilde imal edilmektedir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Mülteci Çadırı Tanıtım Videosu

Mülteci Çadırı Referanslarımız

Mülteci Çadırı Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü