istanbul Mülteci Çadırı, İmalatçı Firma, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız.  Mülteci Çadırı  İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Mülteci Çadırı da sektöründe pek çok firma tarafından üretimi yapılmakta olan bu tip Çadırların bu denli rağbet görmesinin başlıca sebebi dikiminin kolay olması ve bununla birlikte kurulum aşamasında montaj ve de-montajının da kolay olmasıdır. Mülteci Çadırı istenilen büyüklükte imal edilebilmektedir. Çadır dikiminde genellikle kumaş olarak branda kullanılır. Branda kullanılmasındaki temel etken içeriye su sızmasını engellemektir.

Çünkü Kızılay tipi çadırlar adından da anlaşılacağı üzere genellikle Kızılay tarafından afet durumlarında insanlara yardımcı olmak, onlara konaklayacakları alanlar sağlamak, gerektiği durumlarda sağlık hizmeti sunmak için revir olarak kullanılması gibi sebepler için üretilmiştir. Kızılay çadırları son derece sade, gösterişten uzak ve amaca yöneliktir. Fazla ayrıntı ve gösteriş ekstra maliyet yaratacağından Mülteci Çadırı amaca uygun barınma / korunma için yağılan çadırlar sağlam kumaşlar kullanılması esas alınarak hızlı bir şekilde üretilmektedir.

müşterilerine gereken durumlarda Kızılay çadırlarına yönlendirmekte ve piyasada bulunan pek çok Mülteci Çadırı daha sağlam, ergonomik ve montaj ve de-montaj işlemleri kolay ürünler satmaktadır. Üstün satış sonrası desteğini de hiçbir zaman eksik etmemektedir. üstün tecrübesi ile Mülteci Çadırı internet sitesi üzerinden alıcılarına sunmaktadır.

Mülteci Çadırı fabrikamızda her ebat ve her şekilde imal edilmektedir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Mülteci Çadırı Tanıtım Videosu

Mülteci Çadırı Referanslarımız

Mülteci Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed