istanbul Kış Bahçesi, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Şeffaf kış bahçeleri sigara yasagından cafe,otel,restaurant vs. esnafların zarar görmemesi için düşünülmüş bir sistemdir .

İstenilen ebatlarıda imal edildiği gibi fermuar sayesinde hem yaz hemde kışları kolay ve rahat kullanım sağlamakta kış bakçelerinde kullanılan şeffaf branda birçok çeşiti bulunmakta fakat kış bahçelerinde en uygunu ihtah şeffaf branda olup mm olarakda 0.60 veya 0.80 mm kullanılması tavsiye ediyoruz , çünkü şeffaf branda kumaşı yaz aylarında güneşin etksi ile sertleşmekte ve kış aylarında da gelen sogukdan dolayı çekmeler yaşanabilmektedir ,buna karşı olarak şeffaf branda seçimini yaparken branda firmasından bununla alakalı gerekli bilgileri almanızı tavsiye ediyoruz . Ölçü olarakda şeffaf brandalarda 250 cm üzeri yapılması kullanım açısından ileriye dönük sorunlar çıkarabilmekte biz Elitplus Tente olarak sizlere kesinlikler verdiğimiz ölçülerin üzerine işlemler yaptırmamanızı önermekteyiz , şeffaf branda hakkında bilgi alışverişi yapmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed