istanbul Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

İstanbul Hayvan Çadırı

Hayvan çadırlarının kullanım amacı hayvanları yazın sıcak ve nemden kışın ise soğuk ve rüzgardan korumak içindir. Portatif olması yönüyle de kullanım açısından son derece avantajlıdır. Hayvan çadırları kalıcı ya da geçici olarak kullanılabilmektedir. Kullanımda müşterinin talebine göre farklı biçim ve boyutlarda olabilmektedir. İstanbul hayvan çadırı olarak hizmet verdiğimiz ilde böyle bir talebe cevap vermekteyiz.

Kullanım Avantajları

Hayvan çadırları hayvanları korumak amacıyla üretildiği için sağlık ve hijyen koşullarına uygun olmalıdır. Bu nedenle üretildiği malzeme kaliteli olmalı ve bakteri üretmeyen özellikte olmalıdır. Ayrıca yalıtım açısından da uygun olmalıdır. Firmamız tüm bu koşulları daha da fazlasıyla yerine getirerek çadır imal etmektedir. Çadırlarımız uzun sürede memnuniyetle kullanabileceğiniz şeklide tasarlanmıştır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü