istanbul Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Bahçe Şemsiyesi, Plaj Şemsiyesi, Cafe Şemsiyesi, Balkon Şemsiyesi İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Yaz yaklaştıkça yazlık ekipman ihtiyacı da artıyor. Otelin kendine has şemsiyelerinden , havuzuna, plajına, balkonuna ve bahçenize ait ekipmanlar çok çeşitli olduğu için kolaylıkla yapılacaktır.

Şemsiye kategorisinde her türlü gölgelendirme, birçok tasarımda, birçok farklı renkte ve aynı zamanda farklı malzemelerde bulunmaktadır. Başlangıçta her şemsiye türü için ideal olan birçok şemsiye tabanı türü bulunurken, daha sonra gazebo büfeleri, basit veya profesyonel şemsiyeler, tenteler, gölgeleme bezleri ve hatta şemsiye çeşitleri benzersizdir.

Askılı, bölmeli, masalı, otomatik, döner, teleskopik, yuvarlak, kare, üçgen, uzayan, tekli veya çoklu şemsiye çeşitleri bulunmaktadır. Alüminyum, metal veya ahşap gibi her türlü malzemeden, renk ve kumaş çeşitliliği ise benzersizdir. çevrimiçi mağazasında hem mağazalarda hem de popüler pazarlarda çok çeşitli şemsiyeler bulacaksınız . Aynı kategoride popüler marketlerin sayaçları da var.

Daha fazla bilgi
Sunduğumuz şemsiyeler birçok farklı renkte mevcuttur. Yüksek dayanıklılık ve mükemmel kaliteye sahiptir. Profesyonel ve kişisel kullanım için idealdirler. Mağazanıza, arka bahçenize veya bahçenize kolayca yerleştirilirler.

Popüler pazar tezgahları da kaliteli ve dayanıklı ürünlerdir. Mükemmel hizmet ve ihtiyaçlarınızın karşılanması için idealdirler. Fazla ağırlıklarının olmamasının da taşınmasını kolaylaştırdığını belirtmekte fayda var.

Siparişinizi oluşturun
Şemsiye ve bank siparişi verebilirsiniz. İlgilendiğiniz ürünleri kolayca ve hızlı bir şekilde alışveriş sepetinize ekleyin ve birkaç iş günü içinde alın. Aksi takdirde Selanik merkezindeki fiziki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Deneyimli ve uzman personelimiz, mükemmel ve anında hizmetinizle ilgilenir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed