Isparta Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Özel ve modüler tasarım, tipik güneş şemsiyesi tasarımından ayrılır – tek bir merkezi direkten 4 adede kadar kanopi monte etmenize olanak tanır. Şemsiye, rekabette öne çıkan ve konukların geri gelmesini sağlayan çağdaş ve ayrıcalıklı alanlar yaratmanıza olanak tanır. Piyasadaki türünün en iyi konsol şemsiyesidir.

Bu şemsiye güneşle birlikte açılmak ve yer değiştirmek için tasarlanmıştır. Elitplus şemsiyesi, Elit şemsiyesi ile aynı kolay kaldırma ve tek hareket teknolojisine sahip olarak mükemmellik için tasarlanmıştır. bir kafe, teras şemsiyesi, çatı şemsiyesi veya arka bahçe şemsiyesi için mükemmel bir dış mekan şemsiyesidir.

Serenity ve Unity, Shadowspec Uygulaması tarafından kontrol edilen yerleşik LED ışık teknolojisine sahiptir. Harika özelliklerle alanınızı aydınlatın.

Şemsiyelerimiz, denizcilik sınıfı bir yapıya ve kumaşta UV korumasına sahiptir. Öne çıkmanız veya uyum sağlamanız için çeşitli renklerde Sunbrella kumaşlarımız mevcuttur. Rakiplerinizin ve mahallenizin kıskanacağı eğlenceli bir alan yaratırken kendinizi ve misafirlerinizi güneşten ve hava koşullarından koruyun.

Rüzgar için en iyi konsol şemsiyeyi mi arıyorsunuz?

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü