Isparta Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Özel ve modüler tasarım, tipik güneş şemsiyesi tasarımından ayrılır – tek bir merkezi direkten 4 adede kadar kanopi monte etmenize olanak tanır. Şemsiye, rekabette öne çıkan ve konukların geri gelmesini sağlayan çağdaş ve ayrıcalıklı alanlar yaratmanıza olanak tanır. Piyasadaki türünün en iyi konsol şemsiyesidir.

Bu şemsiye güneşle birlikte açılmak ve yer değiştirmek için tasarlanmıştır. Elitplus şemsiyesi, Elit şemsiyesi ile aynı kolay kaldırma ve tek hareket teknolojisine sahip olarak mükemmellik için tasarlanmıştır. bir kafe, teras şemsiyesi, çatı şemsiyesi veya arka bahçe şemsiyesi için mükemmel bir dış mekan şemsiyesidir.

Serenity ve Unity, Shadowspec Uygulaması tarafından kontrol edilen yerleşik LED ışık teknolojisine sahiptir. Harika özelliklerle alanınızı aydınlatın.

Şemsiyelerimiz, denizcilik sınıfı bir yapıya ve kumaşta UV korumasına sahiptir. Öne çıkmanız veya uyum sağlamanız için çeşitli renklerde Sunbrella kumaşlarımız mevcuttur. Rakiplerinizin ve mahallenizin kıskanacağı eğlenceli bir alan yaratırken kendinizi ve misafirlerinizi güneşten ve hava koşullarından koruyun.

Rüzgar için en iyi konsol şemsiyeyi mi arıyorsunuz?

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed