Şişme çadırlar basit bir hava pompası kullanılarak dakikalar içinde kurulabilir . Sadece bir kişiye ihtiyaç vardır. Ağır çubukların taşınması geçmişte kaldı.

Böylece tatiliniz bir özgürlük dokunuşuyla gerçek bir maceraya dönüşür. İki kişilik bir çadır, böceklerden , rüzgardan, kötü hava koşullarından veya yorucu bir yürüyüş gününden sonra kaçmak için mükemmel bir dinlenme yeri olabilir. 2 kişilik çadırda geçirdiğiniz dinlendirici bir gecenin ardından yeni bir güne harika bir şekilde başlayabilirsiniz.

Elbette iki kişilik çadırlar arasında farklar vardır. Bir varyant, sabit kubbe şeklindeki yapısı oturmak için yeterli alan sunan kubbe çadırıdır . çadırı veya çadırı , sırt çantasıyla seyahat etmek veya trekking yapmak için mükemmeldir. Boyutu ve azaltılmış ağırlığı sayesinde bu iki kişilik çadır, yürüyüş tatilleri için vazgeçilmezdir. Vango’nun açılır çadırı, kurulumu en kolay çadırdır: fırlatın, yere sabitleyin ve işiniz bitti.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed