Kış bahçeleri, yalnızca seçkinlerin temsilcilerine açık oldukları zamanlardan beri bilinen özel bir yapı türüdür. Bakımlı yeşilliklerin göze hoş geldiği, meclis toplantılarının yapıldığı ve önemli hükümet kararlarının alındığı elit binalara yerleştirildiler. Artık herkes evde bir kış bahçesi düzenleyebilir. Evde gerçek bir yeşil vaha düzenlemek isteyenler için, işe konsantre olmak çok güzel olacak, yalnız ya da arkadaş ve akrabaların sıcak şirketinde vakit geçirin.

Kış bahçesi evinizden ayrı olarak yapılmışsa öncelikle bir temel atmalısınız. İyi yapılmış bir temel, binayı ısı sızıntılarından ve kirlilikten koruyacak ve aynı zamanda binanın güvenilirliğinin ana garantörü olacaktır.

Yarı saydam elemanlara sahip profil yapıları, kış bahçesinin “kemiğini” oluşturur. Genellikle duvarlar ve çatılar için kullanılırlar.

Sistemin çerçevesi ahşap, PVC profil veya alüminyumdan yapılabilir. Burada her şey kullanılan malzemenin türüne ve gerekli özelliklere bağlıdır. Ahşap profiller iyi ısı yalıtım özelliklerine sahiptir, ancak çevresel etkilere karşı hassastır. Bu nedenle, daha dikkatli bakım gerektirirler. “Vash Dim” şirketi, bir kış bahçesinin inşası için alüminyum yapıların kullanılmasını önermektedir, çünkü bu profilin bir takım önemli avantajları vardır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed