Sert kabuklu çatı çadırı en popüler modellerden biridir. Ve birçok iyi nedenden dolayı. Sert kabuklu bir çatı çadırının kurulması ve indirilmesi çok kolay ve hızlıdır , bu özellikle yağmur yağdığında kullanışlıdır. Bu özellik, düzenli olarak yer değiştirdiğinizde de kullanışlı olur. Ayrıca, doğrudan bir karşılaştırmada, daha az çadır kumaş yüzeyine sahiptir , bu yüzden ıslakken çadırın içine girmek için daha az fırsat sunar. Sert kabuk sayesinde çadır , katlanır çatı çadırına göre çok daha hızlı kurur . Malzemenin kirlendiğinde silinmesi de daha kolaydır. Diğer bir avantajı ise kurulum için daha az yer kaplamasıdır.gereklidir ve bu nedenle özellikle küçük alanlar için ilgi çekicidir. Ek olarak, bu tip çadır genellikle daha aerodinamiktir , bu da daha az yakıt tüketimi ile sonuçlanır.

Sert kabuklu çatı çadırları , özellikle yalnız gezginler ve sahaları ve yerleri değiştirmeyi seven aktif gezginler için mutlak çok yönlü ve mükemmel seçimdir . Aynı zamanda, konfordan ödün vermeden bir çadırı kurmak ve indirmek için çok az zaman harcamak isteyen gezginler için de uygundur. Ek olarak, sert kabuklu çatı çadırı daha iyi yalıtılmıştır, bu da özellikle uzun süreli kampçılar için ilginçtir . Yapı, farklı ve değişen hava koşullarına sahip birçok bölge için uygun hale getirir. Gördüğünüz gibi, sert kabuklu çatı çadırları çok yönlüdür ve birçok gezgin için doğru seçimdir!

 

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed