Spor yarışmaları veya eğlenceli toplu etkinlikler gibi önemli etkinlikler, kapalı binaların kurulumu olmadan yapılamaz, ancak günümüzde özel binaların inşası çok zaman ve para gerektirir. Alternatif bir seçenek olarak, ekstra çaba harcamadan güvenli bir barınak oluşturmayı öneriyoruz: bir oda inşa etme sorunundan mümkün olduğunca çabuk kurtulmak ve aynı zamanda hazırlık çalışması ihtiyacını en aza indirmek için satın almanız yeterlidir. şişme oda.

Reklam ihtiyaçları veya dekorasyon için şişme odalar, ayrıca planetaryum kabukları ve askeri çadırlar yapıyoruz.

Şişme hangarlar, çadırlar, çadırlar ve diğer pnömatik yapıları satın alma fırsatı veriyoruz. Kendi takdirinize bağlı olarak, seminerler veya toplantılar düzenlemek, bir sokak kafesi, çocuklar için kapalı bir oyun alanı düzenlemek ve çok daha fazlası için şişme çadırları veya pavyonları kullanabilirsiniz. Bu pnömatik yapıların demokratik maliyetini hesaba katarsak, uygulamaları neredeyse sınırsızdır! Buna ek olarak, firmamız Kiev’de kendi çiziminize göre çeşitli şişme yapılar sipariş etmeyi mümkün kılmaktadır. Geniş bir renk paleti, çeşitli boyutlar ve oluşturulan yapıların formlarındaki varyasyonlar, müşterileriniz için sadece bir oda değil, bir “mıknatıs”tan başka bir şey yaratmanızı mümkün kılar!

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü