Hatay Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergolalar geniş teraslar için özel olarak tasarlanmıştır. Gücü: Hemen hemen tüm hava koşullarına esnek bir şekilde uyarlanabilir. Bu geniş uygulama yelpazesi, yalnızca catering endüstrisine fayda sağlamakla kalmaz. Bu mülkler özel alanda da çok popülerdir. Geleneksel güneşten koruma sistemleri, popüler veranda alanlarını hava koşullarından korumak için genellikle yeterli değildir. Pergola ayrıca yağmura karşı koruma sağlar ve geleneksel sistemler için tabu olan kuvvetli rüzgarlarda da kullanılabilir.

Boyuta bağlı olarak, yapı rüzgar kuvvetine 10 (fırtına) dayanabilir ve neredeyse kalıcı olarak uzatılmış halde kalabilir. Sistemler bir radyo motoru ile rahatlıkla kontrol edilebilir.

İstenirse sistem koruyucu bir çatı ile donatılabilir ve konstrüksiyona örneğin Screeny veya Cristal ile dikey bir tente takılabilir. Beyaz, gri ve fildişi renklerindeki pergola kumaşları yüksek performanslı kumaşlardır, karartma kumaşlarının kullanılmasını tavsiye ederiz.

Bir teras çok fazla güneş, yağmur ve rüzgardan daha özel bir şekilde korunamaz. Stabil alüminyum profiller, sisteme kusursuz bir görünüm kazandırır. Pergola, entegre bir yağmur oluğu ile donatılmıştır. Mevcut renk paletinden veya RAL renklerinden istediğiniz rengi seçin.

Kirişler, oluk, çatı ve direkler için kullanılan ana malzeme alüminyumdur, ancak ahşap pergolalar da vardır. Ahşap pergolaların çekirdeğinde alüminyum profiller de bulunur, ahşap sadece optik amaçlı kullanılır ve uygun bakım gerektirir.

Pergola, sarkan merteklerle ve önden aynı hizada olan merteklerle mevcuttur.

Maksimum projeksiyon 8 m’dir Maksimum boyutta (13 x 8 m, 104 m2) bile sistem rüzgar kuvvetinde 9 uzatılmış halde kalabilir.

Pergola, özel sektör için olduğu kadar ticari yemek sektörü için de ilgi çekicidir.

Size geniş bir çerçeve rengi seçeneği sunuyoruz, ayrıca ilgili RAL renklerini de seçebilirsiniz. Pürüzlü yüzeylere özellikle dikkat etmelisiniz, ortaya çıkan yüzey yapısı özellikle dayanıklı ve temizlenmesi kolaydır. Paslanmaz çelik izlenimi veren fırçalanmış çelik gibi farklı anodize edilmiş tonlar da ilginçtir.

Pergola, başarılı modern tasarımı ile etkileyicidir. Güzel ve son derece sağlam profiller, yüksek rüzgar hızlarında bile kullanılabilirliğin temelidir. Yağmur oluğu sisteme zarif bir şekilde entegre edilmiştir. Drenaj ön desteklerin üzerine gizlenmiştir.

Pergolalar, tuğla ev, prefabrik ev veya ahşap karkas yapı fark etmeksizin her eve takılabilir. Yanal çıkıntılar veya girintilerin yanı sıra eğimler de kaplanabilir.

Bu pergola hem teras katlanır çatı sistemi hem de döner alüminyum profilli çıta sistemi olarak mevcuttur ve özellikle bahçede gölge ve hava koşullarına karşı koruma için bağımsız bir sistem olarak uygundur. Bu sistem evin duvarına da kurulabilir.

Yeni sezondan beri programımızda bu yeni modelimiz var ama ne yazık ki henüz sergimizde sergilenmiyor.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed