Bir kış bahçesinin maliyeti nedir? Kış bahçesi veya camlı teras yani balkon fiyatları, büyüklüğüne, yapım şekline, camın kalitesine, panjurlara ve tabii ki müteahhit firmaya göre değişmektedir. Kış bahçesi %90 camdan oluşmaktadır ve kaliteli cam seçiminin çok önemli olduğu ve toplam maliyet üzerinde en fazla etkiye sahip olduğu bilinmelidir . Kış bahçesi, evin çok daha az maliyetle ısıtılabileceği bir ısı pompası ile bir tür enerji kaynağı olarak da değerlendirilebilir.

PVC profiller ve sabit camdan yapılmış en ucuz kış bahçesinin teslim ve kurulum fiyatı BGN 420 ile BGN 540/m arasında değişmektedir. Alüminyum profillerin kaliteli konstrüksiyonlarıve daha iyi cam ile 550 ile 780 BGN/m2 arasında değişmektedir. Teslimat süresi, tedarikçilerin yurt içi veya yurt dışından olmasına bağlı olarak iki haftadan üç aya kadardır.

Kış bahçesi camlaması için kime güvenmeli? Bölgenizdeki uygun ve güvenilir kış bahçelerine bir soruşturma gönderin – ücretsiz ve zorunluluk olmadan! Sadece aşağıdaki formu doldurun.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed