Hatay Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Hatay Hayvan Çadırı

Hatay Hayvan Çadırı olarak ilimizde çadır imalatı yapmaktayız. Hayvanlar için olumsuz hava koşullarından korunacakları ve kalabilecekleri rahat çadırlar imal etmekteyiz. Büyükbaş, küçükbaş ve kümes hayvanları için farklı boyut ve biçimlerde çadırlar yaparak ilimizde hizmet vermekteyiz. Çadırlarımız hayvanların rahatça barınabilecekleri şekilde üretilmektedir.

Uzun Ömürlü Çadırlar

Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine göre çadırlar üretmekteyiz. Kaliteli malzemelerden ürettiğimiz çadırlarımız hijyenik ve bakteri üretmeyen özelliktedir. Uzun vadede memnun kalacağınız sağlamlıkta üretilerek beklentilerinizi karşılamaktadır. Üretim yaparken çevre dostu ve doğaya saygılı üretim yapmaktayız. Firma olarak yüksek derecede müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz bu hayvan çadırlarını bütçenize uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü