Çatı çadırını araca koyun, açın, tırmanın ve uykuya dalın… Çatının can sıkıcı yükü olmasaydı, arabanın çatısında bir çadırda uyumak çok kolay olabilirdi! Her araç modelinin, aracın tavanına yerleştirilebilecek bireysel bir maksimum ağırlık limiti vardır. Bu sınıra genellikle traversler ve çatı çadırı tarafından zaten ulaşılır – daha sonra yolcular ve bagajlar bunun üzerine gelir. Buna bile izin var mı? Ağırlık limiti sadece hareket halindeki araçlar için mi yoksa duran araçlar için mi geçerli?

Aslında çok basit. Çatınıza ne koyabileceğinizi bilmek istiyorsanız, otomobilin üretici el kitabına başvurmalısınız. Bu, çoğu otomobil için 75 ila 100 kilo arasında olan izin verilen tavan yükü hakkında bilgi sağlar. Nanu, çatı çadırı için bu kadarı yeter! Peki ya traversler ve bagaj? Ya mahkumlar? Baba, anne ve iki çocuk hızla 250 kilo ve daha fazlasını toplar. Kılavuza göre çatı çadırımı kurabilirim ama içinde uyuyamam? Panik yapmayın, işe yarıyor. Birkaç basit kural izlenmelidir:

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü