Hakkari Zip Perde, İmalatçı Firma, Modelleri – Fiyatları

Zip Perde, dikey alımları çeşitli hava faktörlerinin etkilerinden koruyan cihazlardır: rüzgar, eğimli yağmur, güneş ışığı. Koruyucu ekran malzemesinin türüne bağlı olarak şunlar olabilir:

Tamamen şeffaf – Cristal;
Yarı saydam (geniş bir tonlama yoğunluğu aralığında) – Screen Sunworker;
Işık geçirmez – Engelleme.
ZIP stor perde sisteminin tasarımı, içinde bulunduğu bir kasettir: üzerine perdenin sarıldığı bir şaft ve bir motor. Tasarım ayrıca yapının dikey destek yapılarına bağlanan kılavuzları da içerir. Kasetin kendisi, açıklığın üst yatay lentosuna bağlanmıştır. Kural olarak, SPTA sisteminin genişliği 4m’yi geçmez.

Teraslar, açık sundurmalar ve rüzgar yüküne maruz kalan diğer yapılar için Zip sistemlerinin kullanımında önemli bir teknik sınırlama vardır. Rüzgar kuvveti 15 m/s’den fazla olduğunda perdenin açılması tavsiye edilmez. Mekanik darbe ekranı deforme edebileceğinden, fermuara zarar verebilir veya ağırlık çubuğunu yırtabilir.

Zip sistemlerini kullanmanın faydaları:

Aşırı yoğun güneş radyasyonu saçar;
Toz, polen ve böceklerin iç odalarına girmesine müdahale eder;
Temiz hava erişimini engellemezken ıslanmaya ve rüzgara karşı korur.
Kendinden germeli otomatik tente yardımıyla açık bir verandayı veya terası dakikalar içinde kapalı bir alana dönüştürebilirsiniz. Motorlu bir tente hem ev kullanımı hem de ticari uygulamalar için faydalı olacaktır. Toplamda, özellikle kararsız hava koşullarına ve çok sayıda kan emici böceğin bulunduğu bölgelerde, müşterileri almak için akşam saatini önemli ölçüde artırmak mümkün olacaktır.

Otomatik ZIP sistemlerinin bakımı kolaydır ve özel temizlik ürünleri gerektirmez. Kumaş malzemeler özel bir su geçirmez emprenyeye sahiptir ve polimerik yüzeyler kir tutmaz bir etkiye sahiptir. Sabunlu su veya genel ev kimyasalları onları temizlemek için yeterlidir.

Otomatik Zip sistemleri sipariş etmek veya uygulama olanakları, kullanım özellikleri veya performansı hakkında ek bilgi almak için lütfen sitede listelenen telefonla yöneticilerimizle iletişime geçin.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Zip Perde Tanıtım Videosu

Zip Perde Referanslarımız

Zip Perde Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü