Hakkari Tente, İmalatçı Firma, Montajı, Modelleri – Fiyatları

Firmamız ülkemiz için yapabileceğimiz en iyi hizmeti siz değerli müşterilerimizin tüm taleplerini yerine getirmiştir. Bugüne kadar sosyal sorumluluk projelerinin bir parçası olmak zorunda olduğumuz, her birinin Türkiye’yi hedeflediğini biliyor, böyle bir misyonda Elitplus Pergola’nın atılan adımlardan pay alması bizi mutlu ediyor. Sektöre adım attığımız günden bu yana yaptığımız yatırımlardan elde ettiğimiz kazancı sosyal sorumluluk projeleriyle değerlendirirken, gelecekte de aynı vizyon doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.

Mafsallı Tente

Kafe, pastane ve lokantaların kapılarının önüne koydukları masalarda oturacak kişileri güneşten ve yağmurdan koruma amaçlı olarak tasarlanmış şık görünümlü tente çeşitleri arasında yer almaktadır. Dış görünümüne önem veren marketler tarafından da bu tenteler daha çok kullanılmaya başlanmıştır.

Çift Açılır Tente

Büyük işletmeler tarafından açık alanlarında ki etkinliklerin güneşin ve yağmurun etkisinden korunması amacı ile tasarlanmıştır. Tentenin koruyacağı alanın dört bir tarafına ayaklar dikilir ve tente bunların üzerine iki parça olarak gerilir. Tam ortadan açılacak şekilde tasarlanmıştır ve gerektiğinde sadece bir tarafı açılabilmektedir. Otellerin, havuz başlarında bahçe restoranlarında, kır düğünlerinin yapıldığı işletmelerde ve kafelerde kullanıldığı görülmektedir.

Körüklü Tente

Bu tente çeşidi ilk olarak tasarlanan ve artık modası geçtiği düşünülen bir tente çeşidi olmaktadır. Buna rağmen uygun fiyatlı olması ile hala marketler ve dükkanının önüne gölgelik oluşturmak isteyen küçük esnaf tarafından kullanılmaktadır. Nostaljik bir görüntü oluşturmak isteyen işletme sahiplerinin de tercihi olmakta istenen her renkte de üretilmektedir. Bir kolun çevrilmesi ile ihtiyaç duyulduğunda açılmakta yine aynı kolun çevrilmesi ile de gece olduğunda kapatılmaktadır.

Kasetli Tente

Kasetli tente tasarımları yağmur, rüzgar, don ve kardan en yüksek düzeyde koruma sunar. Elektrikli tente, konfor için tercih edilen bir seçimdir. Şık kaset tasarımı evinize uyum sağlar. Uzaktan kumanda ile yerinizden kalkmadan tentenizi kontrol edebilirsiniz. Güneş ve / veya rüzgâr sensörleri ekleyerek tentenizin siz olmasanız dahi gölgelendirme yapmasını veya sisteminizi korumasını sağlamak elinizde.

Sabit & Dekoratif Tente

Dekoratif Tente sistemleri, camların veya cephelerin ölçü ve şekillerine göre özel olarak imal edilir. Özellikle ev girişlerinin saçak kısımlarının kapatılmasında çokça rastlanan bir modeldir. Görüntüsü bulunduğu yere artı bir güzellik katmaktadır.

Wintend Tente

Wintent pencere tentesi, uygulama alanı geniştir. Wintent pencerelerde yada mağaza vitrinleri ve balkonlarda da tercih edilmektedir. Sistem motorlu ve manuel olarak kullanılabiliyor. Pencere tentesi güneş kırıcılığın da haricinde mekanınıza estetik bir görüntü katıyor. Alüminyum bölümler istenilen RAL rengine boyanabilir ve kumaş seçenekleriyle üretilebilmektedir.

Tente Modelleri 

Tente modelleri içerisinde en çok kullanılmakta olan ürünler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Mafsallı Tente: Genel olarak işletmelerin dış alanlarında kullanılmakta olan ürünlerdir. Aynı zamanda balkonlar için de farklı boyutlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 
  • Kasetli Tente: Farklı hava koşullarına uygun olma özelliği ile bilinmektedir. Sert rüzgarlarda ya da yağışlarda bile oldukça dayanıklı olması sayesinde kullanılabilmektedir.
  • Çift Açılır Tente: Kafe ve restoranların açık alanlarında tercih edilmekte olup iki tarafının da açılıp kapanma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede daha geniş alanlarda da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. 

Tente modelleri içerisinden seçim yapılırken öncelikli olarak ihtiyacın doğru bir biçimde belirlenmesi gerkepektedir. Alanın genişliği ya da ne kadar sık kullanıldığına bağlı olarak tente seçimleri yapılabilmektedir. 

 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Tente Tanıtım Videosu

Tente Referanslarımız

Tente Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

1 Yorum. Yeni Yorum

  • Birkaç yıl önce firmanızdan satın aldığım premium motorlu açılır kapanır tentemin yedek parçalarını geçen hafta aldığımı bildirmek istedim. zaman zaman burası oldukça rüzgarlı. Rüzgar sensörü kusursuz bir şekilde çalışmış olsa da, rüzgar aşırı ve ani olabilir ve hava tahmini bu tür hava koşullarını içerdiğinde hiçbir şey tenteyi manuel olarak geri çekmek gibi koruma sağlamaz. Bununla birlikte, birkaç hafta önce şiddetli ve ani rüzgarlar, kalıp döküm perde ayarlayıcı kayıt parçalarını kırdı. Hâlâ iş başında olduğunuzu görmek beni cesaretlendirdi ve Cumartesi günü bir telefon mesajı bıraktım. o gün beni geri aramakla kalmadılar, tam olarak neye ihtiyacım olduğunu biliyordu ve siparişini aldı ve ertesi iş günü parçaları gönderdi. Parçaları birkaç gün sonra teslim aldım ve verilen talimatlarla tenteyi kolayca tamir ettim. Bu süreçte iki şey belirgindi: Şirketiniz mükemmel müşteri hizmeti sağlıyor ve birinci sınıf geri çekilebilir gölgelik tentenizin kalitesi, diğer daha düşük kaliteli tentelere göre ekstra maliyete değerdi. Evimin önüne takılan tentenin birkaç fotoğrafını ekledim. Güverte ve sürgü güneye bakar; Tente yazın evin önünü çok daha serin tutuyor ve evime çok fazla kaldırım çekiciliği katıyor! Çok memnun bir müşteri olduğumu bilmenizi istedim.Teşekkürler 🙂 Evimin önüne takılan tentenin birkaç fotoğrafını ekledim. Güverte ve sürgü güneye bakar; Tente yazın evin önünü çok daha serin tutuyor ve evime çok fazla kaldırım çekiciliği katıyor! Çok memnun bir müşteri olduğumu bilmenizi istedim.Teşekkürler 🙂 Evimin önüne takılan tentenin birkaç fotoğrafını ekledim. Güverte ve sürgü güneye bakar; Tente yazın evin önünü çok daha serin tutuyor ve evime çok fazla kaldırım çekiciliği katıyor! Çok memnun bir müşteri olduğumu bilmenizi istedim.Teşekkürler 🙂

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü