Çoğu şişme çadırda ayrı hava tüpleri bulunur. Bu nedenle, çadırın altında bulunan valfler aracılığıyla her bir tüpü ayrı ayrı şişirirsiniz. Pnömatik tüplerin birbirine bağlandığı çadırlar da bulunmaktadır. Dış çadır, zemin örtüsü ve iç çadır birbirine bağlı olduğu için enflasyon daha da kolaydır. Çok pratik: Her çadır uygun bir pompa ile donatılmıştır.

Kampa ve tabii ki kendi markamız Elitplus gibi markalardan çok çeşitli şişme çadırlar sunmaktadır. Şu anda ürün yelpazemizde 4 kişilik şişme bir çadır ve yaklaşık 6 kişilik büyük bir şişme aile çadırı bulacaksınız. Ayrıca pamuk/polyester veya polyester gibi farklı malzemelerden şişme çadır seçeneği de mevcuttur ve çadırlarımızı farklı fiyat aralıklarında sunuyoruz. Şişme kamp çadırı satın almak ister misiniz? her zaman size uygun olanı bulacaksınız.

Şişme çadırlarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek veya ihtiyaçlarınıza uygun şişme çadır hakkında tavsiye almak ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya fırsatınız varsa, Danışmanlarımız, doğru şişme kamp çadırını seçmenize yardımcı olmak için oradalar! Çadır kurmayı merak ediyor musunuz? Çadır kurmak için ipuçlarımızı buradan okuyun.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü