Hakkari Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Hakkari Hayvan Çadırı

Hayvan çadırları hayvanları korumak, rahat bir şekilde barınmalarını sağlamak için geçici ya da kalıcı kullanılan çadırlardır. Büyükbaş, küçükbaş ve kümes hayvanları için üretilen bu çadırlar olumsuz şartlara dayanıklı olmalıdır. Hakkari hayvan çadırı olarak sizler için çadır imalatı yapmaktayız.

Kaliteli ve Uzun Ömürlü

Hayvanları korumak amaçlı olduğu için çadırlar hem dayanıklı hem de sağlıklı olmalıdır. Bu nedenle imal edilirken kullanılan malzemeler kaliteli olmalı ve ihtiyacı karşılamalıdır. Firma olarak ticari kaygıdan uzak müşteri talep ve beklentilerini karşılayabilecek şekilde hayvan çadırları üretmekteyiz. Bu çadırları sizler için en makul fiyatlarla satışa sunmaktayız. Çevre dostu bir anlayışla ürettiğimiz çadırlarla yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü