Çadırın ağırlığı, daha küçük arabaları olan insanlar için büyük bir faktör olabilir, ancak muhtemelen daha büyük kamyonları ve SUV’ları olan insanlar için daha az bir faktördür. Bir noktada çadırı aracınızın üzerine veya aracınızdan kaldıracağınızı da unutmamak önemlidir. Bunu sık sık yapmayı düşünüyorsanız, fazladan 5 veya 15 kg önemli bir karar faktörü olabilir. Bununla birlikte, eklenen ağırlık genellikle daha fazla dayanıklılık ile birlikte gelir. Çadırınızı arazide, festivallerde veya çok sayıda gezide çok sık kullanacaksanız, ekstra ağırlığa değer olabilir.

Kamp yapacağınız havanın türünü dikkate almak önemlidir. sıcak günlerde kaynamanızı sağlayabilir . Bu nedenle, her şeyi yapan ancak yine de iyi havalandırma sunan bir çatı üstü araba çadırı arıyorsanız, 4 mevsimlik bir model öneririz. Test ettiğimiz tüm çadırların çıkarılabilir bir yağmurluğu var, ancak sızdırmaz dikişler ve su geçirmez kanopiler sayesinde 4 mevsim modellerin hafif yağmurda birine ihtiyacı yok.

İki tip çatı çadır merdiveni vardır: uzatma merdivenleri ve teleskopik merdivenler . Teleskopik merdivenler daha çok yönlüdür, uzatma merdivenleri ise daha sağlamdır. Kendinize birkaç yükseklik seçeneği daha vermek için bir uzatma merdiveni delmekten korkmadığınız sürece , bu tür merdivenle birlikte gelen çadırlar genellikle daha ucuzdur. Uzatma merdivenli bir model satın alırsanız, ek delikler açmanız gerekebilir.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü