Gümüşhane Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Bir kış bahçesi, bir çardak, teraslar – bağımsız çardaklar sadece banliyö bölgesinde değil, aynı zamanda restoran ve kafelerde de uygun olacaktır. Çok yönlülük ile birleşen özlü tasarımları, birçok müşteriye şimdiden aşık oldu. Yapılar beton, asfalt yüzeyler ve toprak üzerine yerleştirilebilir, ek işlevlerle donatılmış, rüzgar yükünün arttığı bölgeler için güçlendirilebilir.

Elitplus bu tip pergolaları tasarlar, üretir ve kurar. Uzun yıllara dayanan deneyim, yüksek kaliteli alüminyum ve tente kumaşı kullanımı, hızlı kurulum süreçleri – bu sayede yapılarımız uzun süre kullanılmaktadır. Başlamak için, fikrinizi müşteriye 3D olarak oluşturmamız için açıklamanız yeterlidir. Tasarım onaylandıktan sonra terminleri geciktirmiyor ve hemen üretime geçiyoruz.

Şirketimizde böyle bir yapının iki ana türü vardır:

eğimli çatılı ve dört direkli sundurma pergola. Kurulumu için, binaya bitişik olduğu için duvarları delmek gerekli değildir. Bu tür özellikle restoran işinde yaygındır;
Çok sayıda destek sütunu nedeniyle bir tür ev olan üçgen pergola. Yardımı ile bir yüzme havuzu ve bir bahçe yapılır.
Tasarımlarımızın özellikleri
Serbest duran pergolaların sağlam, güvenilir ve emniyetli olmasını sağlıyoruz . Bunu üretim sırasında yapmak için:

Sadece korozyona karşı işlenmiş dayanıklı alüminyum profil kullanıyoruz. Bağlantı elemanları paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Binaların her biri PVC çatı ile donatılmıştır – nefes alabilen kumaş havasızlık yaratmaz. Ateşe dayanıklıdır ve sıcaklığı 10 dereceye kadar düşürür;
müşterilerin pergolayı değiştirmesine izin verin. İstenirse uzmanlarımız pergolaya güneş ve rüzgar sensörü ekleyebilir, otomatik sistemle kontrol edebilir, kumaşa baskı yapabilir. Ayrıca kırmızı, beyaz, yeşil ve mavi renklerde bir aydınlatma sistemi kurmak da mümkündür – bu, binayı günün her saatinde kullanmanıza izin verir. Kızılötesi ısıtma, sahiplerini soğuk havalardan koruyacak ve panoramik pencereler, rüzgarlı havalarda bile çevredeki manzaraların keyfini çıkarmanızı sağlar;
doğal ışık seviyesinin ayarlanabilmesi için geri çekilebilir bir tente ekleyin.
Firmamızda sadece imalat değil, tesiste kurulum da sipariş edebilirsiniz – 8 ila 12 saat sürer. Tüm süreç, bina tozu ve kir görünümü olmadan mümkün olduğunca dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir. Kurulan yapının gerekirse sökülüp daha fazla hareket için katlanabileceğine dikkat edilmelidir. Açılır kapanır tenteli ayaklı pergolanın arızalanması durumunda, garanti ve garanti sonrası onarımlar için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden bizimle işbirliği yapmaya değer?
Elitplus Güzel bir teras hayallerini şimdiden gerçekleştirdi. Diğer şehirlerin sakinleri için teslimat hizmetleri işe yarıyor – malları müşteriye güvenli ve sağlam bir şekilde ulaşmaları için dikkatlice paketliyoruz.

Sadece sıfırdan proje üretmiyoruz, eski pergolaları da yeniden tasarlıyoruz. Mevcut bir yapı değiştirilebiliyorsa, bunu yapacağız ve müşterilerin paradan tasarruf etmesini sağlayacağız.

Pergola seçimi, kurulumu, maliyeti ve hizmetlerimizin özellikleri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, her zaman yöneticilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri “arama siparişi ver” hizmetini kullanıyorsa, aramayı memnuniyetle yanıtlayacak veya kendileri geri arayacaklardır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed