“Kış bahçelerinin” ısıtma sistemlerinin çalışması en esnek olmalıdır, çünkü birçok koleksiyon için sadece mevsimsel değil, aynı zamanda sıcaklık ve nemdeki günlük dalgalanmaları da hesaba katmak ve istisnasız hepsi için destek almak gerekir. hava değişimi için gereklidir, cam ve radyasyon ısı lambaları aydınlatması yoluyla aşırı güneşlenme nedeniyle havanın aşırı ısınmasını önler.

Günümüzde büyük camlı mekanlar, çift camlı pencerelere dayalı pencere sistemleri yardımıyla kolaylıkla oluşturulmaktadır. Ancak çift camlı pencereler ne kadar kaliteli olursa olsun, ısı yalıtımı ne kadar mükemmel olursa olsun, camlı yapıların ısı kaybı, ana duvarlardan çok daha fazla olacaktır. Bu nedenle ışık geçirgen yapılarla düzenlenen odalar ısıtmaya ihtiyaç duyar. Ayrıca, odaya ısı sağlamak için en güvenilir sistemi seçmeli ve en nadir, ısıya bağımlı botanik türlerin yetiştirilmesi durumunda, sigorta için acil bir ısı tedarik sistemine sahip olmalısınız.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus Tente çok disiplinli bir firma olmak şartıyla yaptıkları her işin arkasında durmayı bilen bir firmadır onlara çok teşekkür ederim . Gerçekten kurumsal bir firma yani kısacası Elitplus marka haline gelmiştir. Başarılarının devamını diliyorum.
Simge
İstanbul Hk Cafe.

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü