Gümüşhane Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Gümüşhane Hayvan Çadırı

Gümüşhane hayvan çadırı imalatçısı olarak sizlere şehrimizde hizmet vermekteyiz. Büyükbaş veya küçükbaş, kümes hayvanları için ihtiyacınız olan çadırları üretmekteyiz. Bu çadırlar hayvanları olumsuz etkileyecek hava şartlarından korumak için kullanılmaktadır. Dolayısıyla onların rahatça barınabilmelerini sağlayacak şekilde ve uzun ömürlü çadırlardır.

Kaliteli Üretim

Bu çadırlar kullanım amacına uygun olarak üretilmektedir. Dolayısıyla içinde geçici ya da kalıcı olarak barınan hayvanlar için sağlıklı ve bakteri üretmeyen malzemelerden yapılmalıdır. Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak talep ve beklentileri karşılayacak şekilde uzun vadede memnun kalacağınız sağlam çadırlar imal ediyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanarak yapıyoruz. Bu çadırları sizlerin bütçesine hitap eden en uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü