Gümüşhane Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Bahçe veya dış mekan dekorasyon ihtiyaçlarınızı tamamlamak için bir bahçe şemsiyesi kullanın. Şemsiye kumaşı, sızdırmaz ve kolay yırtılmayan kaliteli polyester malzemeden yapılmıştır. Bu arada şemsiye çerçevesi, kavisli bir model ile güçlü ve sağlam kaliteli malzemeden yapılmıştır. Bu şemsiyeyi kullanarak dışarıda dinlenmek daha rahat hale gelir.

Özellikle outdoor konseptli kafelerde şemsiye çadır kullanımı yani dışarıya ziyaretçi masası yerleştirilmesi mutlaka karşılanması gereken bir gerekliliktir, cafe şemsiyesi ziyaretçileri yağmurdan ve güneşin hilesinden korur. Kafelere ek olarak, şemsiye çadırlar genellikle havuzun veya tatil köyünün kenarına uygulanır.

Kafe şemsiyeleri ve bahçe şemsiyeleri, sağlamlık ve dayanıklılık açısından test edilmiş çok çeşitli model ve kumaş malzemeleriyle mevcuttur. Her iki malzemenin de diğer malzemelere göre daha üstün mukavemete sahip olması nedeniyle, membran örtülü veya sunbrella kumaşlı bir şemsiye çadırı tercih edebilirsiniz. Aşağıdaki ürün resimleri koleksiyonudur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed