Araba çatı çadırları , alana ve konfora değer veren, ancak pahalı bir mobil ev veya karavana çok fazla para yatırmak istemeyen tüm açık hava tatilcileri için mükemmel bir alternatiftir. Çatı çadırları temelde herhangi bir araba için uygundur – ihtiyacınız olan tek şey, önce araca monte edilmesi gereken doğru taşıyıcıdır. Kurulum ve kaldırma işlemi yalnızca birkaç dakika sürer. Kalın şilteler ve hoş geniş bir yatma yüzeyi, can sıkıcı çarpmalar veya ıslak zemin riski olmadan maksimum konfor sağlar.

Çadırda uyumak özgürlük ve bağımsızlık hissi verir. Hemen hemen her yüzeye özel koruyucu çadırlar , normal kamp çadırları veya ekstra hafif, kompakt trekking çadırları kurabilirsiniz, ancak araba çatı çadırları doğal olarak bir araca bağlıdır. Bunun bir dizi önemli avantajı vardır:

Neme ve toza karşı koruma: Bir araba çatı çadırındaki yükseklik, sizi ıslak veya soğuk zeminin yanı sıra kir ve tozdan korur. Gece sürüngenleri gibi davetsiz ziyaretçiler bile sizden bir kat aşağıda kalır. Ayrıca düz zeminde her zaman rahat bir şekilde yatarsınız.

Yerden ve maliyetten tasarruf: Çatı çadırları, esnekliğe ve belirli bir konfor düzeyine değer veren kamp hayranları için idealdir. Araba için bir çatı çadırı ile seyahat ediyorsanız, mutlaka bir kamp alanı için ödeme yapmanız gerekmez. Çadır aracın dışına taşmıyorsa herhangi bir park yerine kamp kurabilirsiniz. Uyku alanı çatıda olduğu için arabadaki alan bagajınız için boş kalıyor.

Görünüm: Araba için bir çatı çadırından görünüm, kampçının kalbinin daha hızlı atmasını sağlar. İster deniz manzaralı sahilde, ister etkileyici dağ manzaraları arasında, ister çayırların ve tarlaların ortasında olsun – sabahları çatı çadırının fermuarını açan herkes, tekrar tekrar etkileyici bir manzara bekleyebilir.

Prensip olarak, herhangi bir arabaya çatı çadırı takabilirsiniz. Esas olarak iki kişi için tasarlanmıştır. Bununla birlikte, dört kişiye kadar daha büyük modeller de vardır. Her şeyden önce, aracınızın tavan yükünü kontrol etmeniz önemlidir – bu genellikle üreticinin kullanım talimatlarında bulunabilir. Belirli bir araba çatı çadırı satın almaya karar vermeden önce, ilgili ağırlığı arabanızın tavan yüküyle karşılaştırmalısınız. Ayrıca araç modeliniz için doğru taşıyıcıya da ihtiyacınız var. Çadırı kurmadan önce bunları arabanın çatısına monte ediyorsunuz. Taşıyıcının maksimum yükünü önceden kontrol etmeyi unutmayın.

Yelpazemiz ayrıca, yaylı kancalar kullanarak araç tavanına bağladığınız şişirilebilir çatı çadırlarını da içerir. Yani bunlar taşıyıcı olmadan gelir. Sürüş sırasında geleneksel çatı çadırları çatıda kalırken, bu modelleri her kullanımdan sonra tekrar araca yerleştirirsiniz. Kolay montaj ve demontaj, düşük ağırlık ve ekstra küçük paket boyutu sayesinde bu, hiç vakit kaybetmeden yapılabilir.

Araba için çatı çadırları sadece esneklikleri ve hızlı montaj ve demontajları ile etkilemekle kalmaz. Ayrıca kamp yapmayı çok daha konforlu hale getiren yüksek kaliteli donanıma ve pratik işlevlere sahiptirler. Bunlar, örneğin:

Sağlıklı bir iç mekan iklimi ve optimum ısı azaltımı için mekanik havalandırma açıklıkları
neredeyse tamamen karanlık sağlayan özel bir dış kumaş – gün ışığında bile
rüzgara karşı da koruyan su geçirmez bir dış çadır
sineklikli entegre pencereler
el fenerlerini, cep telefonlarını vb. yerleştirmek için pratik bagaj ağları veya sabitleme kayışları.
Bir merdivene ek olarak, arabanın çatı çadırlarının çoğu ayrıca kalın bir köpük veya şişme yatak ile birlikte gelir – b

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed