Giyotin Cam imalatı, Montajı yapmakta olan firmamız kapsamında kaliteli malzemelerden oluşan ürünlerimizden istediğiniz model ve tasarıma ulaşmanız mümkün olmaktadır. Bu sayede balkon ya da teras gibi açık alanlarınızı güvenli bir biçimde cam ile kapatarak estetik bir hale dönüştürebilirsiniz. 

Giyotin Cam modelleri olarak bilinmekte olan ürünlerin en temel özelliği, motor aracılığıyla dikey olarak açılması ve bu açılma işleminin uzaktan kumandalı olarak yapılabilmesidir. Bu sayede kullanılan camların rahatlıkla istenen anlarda açılıp kapanması sağlanabilmektedir. 

Giyotin Cam sistemleri aynı zamanda hareketli küpeşte sistemleri olarak da adlandırılmaktadır. Açılıp kapanma özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda sabit olarak da kullanılabildiği için her alana uygun olan ürünler olarak bilinmektedir. 

Giyotin cam sistemleri geniş alanlar için çok sık tercih edilmekte olan ürünler olarak bilinmektedir. Ferah ve açık bir alan oluşturulmasını sağladığı için özellikle kafe ve restoran gibi işletmelerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Giyotin Cam Sistemlerinin Özellikleri 

Giyotin cam sistemlerinin özellikleri ısıya ve farklı iklim koşullarına dayanıklı olmasının yanı sıra kumandalı kullanım olanağı olarak da bilinmektedir. Cam üretimi içerisindeki özel olanaklar sayesinde standart camlardan farklı olarak daha dayanıklı olması nedeniyle de güvenlik önlemleri için de tercih edilebilir özellikler içermektedir. 

Giyotin cam sistemlerinin farklı iklim koşullarına uygun olarak kullanılması sayesinde kış olanakları içerisinde de açık alanların kapatılmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yalnızca kış mevsiminde değil, açılır özelliği sayesinde yaz dönemlerinde de alternatif kullanıma uygun olduğu bilinmektedir. Özellikle kış bahçesi olarak kullanılacak alanların içlerinin ısıtılması için bu ürünlerin farklı mevsimler için uygun olması oldukça etkili sonuçlara ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Giyotin camların kullanım alanlarına bağlı olarak özellikleri önem arz etmektedir. Geniş alanlarda daha büyük camlar kullanılabilirken, küçük alanlarda ise aynı özelliklere sahip fakat daha küçük giyotin cam ölçüleri tercihlerinin de kullanılması mümkün olmaktadır. 

Firmamız bünyesinde satışa sunulmakta olan giyotin cam ürünlerimiz kullanım alanına uygun ölçülerde tasarlanabildiği gibi aynı zamanda sabit ya da kumandalı olarak da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Bu nedenle ürün satın almadan önce hangi amaçla kullanılacağının da belirlenmiş olması gerkepektedir.

Giyotin cam sistemlerinde aynı zamanda çift cam ya da elektronik özellikler de bulunmaktadır. Bu özellikleri sayesinde tercih edilmekte olan camların tüm açık alanları kullanılabilir hale getirmesi söz konusu olabilmektedir. 

Giyotin Cam Kullanım Alanları 

Giyotin cam malzemeleri seçilirken kullanım alanlarına bağlı olarak seçim yapılmaktadır. Isı anlamında hassasiyet olan kış bahçesi olarak tasarlanan alanlarda çift camlı olarak kullanım sağlanırken aynı zamanda ısıcam özelliği olan ürünler de tercih edilebilmektedir. 

Evlerde, balkonlarda, bahçelerde ve teraslarda kullanılmakta olan bu ürünlerin aynı zamanda kafe ve restoran gibi dört mevsim boyunca hizmet vermekte olan iş yerlerinde de kullanımının tercih edildiği bilinmektedir. 

Açık alanlarda alternatif bir kapalı alan oluşturulmak istendiğinde ya da bu alanların isteğe bağlı olarak açılır kapanır özellikte olması istendiğinde Giyotin cam kaplama ürünlerimiz içerisinden seçim yapılabilmektedir. 

Giyotin camlar tüm bunların yanı sıra aynı zamanda futbol sahası gibi alanlarda da kullanılması mümkün olmaktadır. Özellikle sahaların VİP olarak bilinen taraftar bölümlerinde bu kapalı alanlar sayesinde ısıtma da sağlanabilmektedir. 

Giyotin camların en çok kullanıldığı alanlar aynı zamanda balkonlar olarak bilinmektedir. Balkonlar kış mevsimi için uygun olmayan alanlar iken Giyotin cam modelleri sayesinde bu alanlarda ısınma problemleri çözülmekte ve kış mevsiminde de rahatlıkla kullanılabilir hale gelmektedir. 

Giyotin cam balkon modelleri arasından çok fazla rüzgar alan alanlar için ısıcam ürünleri tercih edilirken aynı zamanda çift cam özelliklerinin de tercih edilmesi durumunda ısının korunması sağlanmakta ve bu sayede dört mevsime uygun bir alan haline gelmektedir. 

Giyotin Cam Sistemlerinin Fiyatlandırmaları 

Giyotin cam sistemlerinin fiyatları belirlenirken kullanılmakta olan özellikler bazında bir değerlendirme yapılmaktadır. Tek cam ya da çift cam olarak kullanılmakta olan ürünlerin ölçüleri aynı olsa bile farklı tutarlar üzerinden hesaplandığı bilinmektedir. 

Camlarda fiyat belirleme sürecinde önemli olan bir diğer kriter ise ölçülerdir. Camların büyüklüklerine bağlı olarak düşük tutarlardan başlayan fiyatlar büyüyen camla birlikte artış gösterebilmektedir. Bu nedenle kullanım alanları belirlenerek imalat sürecine geçilmektedir. 

Giyotin cam balkon fiyat hesaplama yapılırken camların ikili, üçlü ya da dörtlü olmak üzere farklı adetler üzerinden hesaplandığı bilinirken aynı zamanda bu camların her biri için de büyüklük ölçüsünün hesaplanmış olması gerekli olmaktadır. 

Tüm bu faktörlerin yanı sıra camların motorlu ya da kayışlı olması gibi farklı özelikleri de bulunmaktadır. Bu özellikler otomatik kullanım avantajları sunarken aynı zamanda imalat sürecini de doğrudan etkilediği için fiyat performansları üzerinde belirleyici olduğu bilinmektedir. 

Firmamız tarafından imalatı yapılmakta olan Giyotin camlarda da tüm bu faktörler dahilinde en kaliteli malzemeler kullanılırken aynı zamanda ürünlerin en ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize ulaştırılması sağlanmaktadır. Bu sayede hem piyasa değerleri bakımından ekonomik ve kaliteli olan ürünlere ulaşılabilmektedir. 

Giyotin Cam İmalat Süreçleri 

Giyotin cam imalat süreçleri belirlenirken öncelikli olarak hangi alanlarda kullanılacağının belirlenmesi ve akabinde ürün özelliklerinin neler olması gerektiği ile ilgili incelemeler yapılmakta ve sonrasında üretim aşamasına geçilmektedir. 

En çok tercih edilmekte olan alan balkonlar olduğu için üretim süreci esnasında da Giyotin cam balkon montajı ile ilgili de tasarımların tamamlanmış olması gerkepektedir. Bu sayede yapılmakta olan tüm işlemlerin teslim sürecini hızlandırması amaçlanmaktadır. 

Giyotin cam ürünlerinin özelliklerine bağlı olarak imalar süreleri de değişkenlik gösterebilmektedir. Küçük alanlar için hazırlanan camların üretimi daha hızlı olurken geniş alanlar için daha uzun süreler gerekli olmaktadır. 

Giyotin cam ürünleri içerisinde elektronik özellikler bulunması durumunda da imalat süreçleri değişiklik göstermektedir. Yalnızca üretim aşamaları değil aynı zamanda elektronik olarak kontrolleri de yapıldıktan sonra müşterilerimize teslim edileceği için daha kapsamlı bir çalışma gerektirmektedir. 

Sizler de Giyotin cam ürünlerimiz içerisinden seçim yapmadan önce hangi alanlarda kullanıma ihtiyacınız olduğunu belirlemeli ve bunun akabinde nasıl özellikler ile daha kullanışlı bir alan oluşturulacağı için memnuniyetler de daha yüksek olmaktadır. 

Müşteri memnuniyeti odağı ile çalışan firmamız kapsamında alanında uzman üreticiler bulunmakla birlikte aynı zamanda sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda ürünlerimize yeni özellikler eklenmekte ve bu sayede daha işlevsel kullanım olanaklarının evinize ya da işyerinize taşınması mümkün olmaktadır. 

Giyotin Cam Sistemlerinin Çalışma Prensipleri 

Giyotin cam sistemlerinin çalışma prensipleri ürün özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle ürün tercihi yapıldıktan sonra ürünün kullanımına ilişkin firma yetkililerimiz tarafından da detaylı bilgilendirmelerde bulunulmaktadır. 

Giyotin cam teknik çizim uygulamaları yapılırken aynı zamanda bu uygulamaların nasıl kullanılabileceğine bağlı olarak yönlendirmeler yapılmış olmaktadır. Bu sayede elektronik ya da sabit olan camlarda nasıl bir kullanım olanağı sunulacağı belirlenmektedir. 

Giyotin cam satın almak isteyen müşterilerimiz, elektronik ürünleri tercih etmeleri durumunda dikey olarak açılmakta olan camları nasıl kullanacaklarını firma yetkililerimiz aracılığıyla öğrenebildikleri gibi aynı zamanda kolay kullanım olanağı sunmakta olan kumanda sistemleri sayesinde de tek tuşla açıp kapama yapabilmektedirler. 

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Giyotin Cam Tanıtım Videosu

Giyotin Cam Referanslarımız

Giyotin Cam Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.
isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Menü