Şişme çadır , neredeyse tüm istasyon vagonları, SUV’lar ve minivanlar için uygundur. Hızlı ve kolay montaj için şişirilebilir bir Hava Tüpü yapısına (2 ana tüp ve bir takviye tüpü) sahiptir. Çadır, katlamaya gerek kalmadan arabadan kolayca ayrılabilir. Rahat iç mekan , 4 kişiye kadar yeterli alan sunar. İçeride iyi havalandırma, büyük, kapatılabilir bir pencere ve her iki taraftan girişler ile sağlanır. Dikilmiş zemin , çadırın içini kir ve sudan korur.

Doğaya gitmeyi seviyor ama aynı zamanda tek bir yerde uzun süre kalmıyorsanız, kendiliğinden genişleyen bir çadır sizin için doğru seçimdir. Bu tip çadırlar hafif, kompakt, açılması ve katlanması kolaydır ve iki ila dört kişi için yeterince büyüktür. Katlanır bir çadır nasıl seçilir

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed