Giresun Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergola tasarımı, dayanıklılığı arttırılmış bir alüminyum profilden yapılmıştır. Yapının ön kirişi de bir oluktur ve su destek direklerine boşaltılır.Kit, enine alüminyum profilli bir tente ve tentenin rulmanlı makaralar üzerinde hareket ettiği özel kılavuzlar içerir.

Bir pergola, yapının boyutuna ve tipine bağlı olarak iki veya daha fazla destek sütunu ile donatılmış otomatik geri çekilebilir bir tentedir. Dış mekanları doğrudan güneş ışığından korumak için tasarlanmıştır. Pergolanın sürgülü çatısı üç versiyonda yapılmıştır: PVC kumaş (pergola tente); döner çıtalar, döner çıtalar. Rüzgar, kar ve yağmura karşı ek koruma için dikey tenteler veya sürgülü veya giyotin camlar satın alabilirsiniz. Yüksek rüzgar direnci ve estetik çekicilikte farklılık gösterir.

İki ana tip yapılır: ahşap ve alüminyum pergolalar. İlk tip, bahçeye kurulum için tasarlanmıştır, esas olarak dekoratif bir unsur olarak kullanılır ve tırmanma bitkileri ile dekore edilmiştir. Alüminyum pergolalar, kır evlerinin ve ticari tesislerin dış alanlarını kötü hava koşullarından ve kavurucu güneşten korumak için süslemek için kullanılır. Bu ürünün ana avantajı hareketlilik, yüksek sınıf rüzgar direnci ve aydınlatma ve hava akışı seviyesini ayarlama yeteneğidir. Otomatik pergola, istek üzerine yerleşik LED aydınlatma ile donatılabilir ve IR ısıtma ile desteklenebilir. Uzaktan kumanda ve güneş-rüzgar otomatiklerinin varlığı, artan yükler altında bile yapının mümkün olduğunca korunmasına yardımcı olur.

Geniş işlevsellik ve estetik çekicilik, pergolayı teraslar, teraslar, oteller, barların, restoranların ve kafelerin yazlık alanlarının dekorasyonu için ideal bir seçim haline getirdi. Standart bir ahşap çardak yerine bahçedeki küçük bir evi donatmak için mükemmeldir. Pergolada sürgülü çatı için ana seçenekler şunlardır:

Akrilik kumaş
branda UV ışınlarına dayanıklı “nefes alabilen kumaş”, güçlendirilmiş kumaş gerdirme sistemi ile donatılmıştır. Bu, kumaşın rüzgarda sarkmasını ve çırpmasını önler. Katlandığında, düzgün hava raketleriyle birleştirilir; açıldığında, yağmur ve güneş ışınımından etkilenmeyen bir çatı oluşturur. Bu çatı tipi diğer tiplere göre en düşük fiyata sahiptir.
Döner alüminyum bıçaklar
Otomatik kontrollü, basit ve verimli sistem. Çıtalar, 90 derecelik bir açıyla dönme kabiliyetine sahip dikdörtgen alüminyum plakalardır. Bu, güneş ışığı ve hava akımlarının seviyesini ayarlamanıza izin verir. İç ve dış mekan güneş koruma sistemlerinin imalatında kullanılır.
Döner kayar metal çıtalar
Ana özelliği, yapının genel hareketi sırasında çıtaları katlayabilmesidir. Sistem duvara monte motorlu pergolalar üzerine kuruludur. Kayar plaka, haddelenmiş alüminyum veya paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Uygulama yöntemleri
Bir alüminyum pergola, bir tuğla teras ve veranda inşaatının yerini tamamen alabilir. Yapı, herhangi bir yere ve herhangi bir yüzeye sadece 4 saatte dikilir. Bina kiri, moloz ve uzun bekleme sürelerinden kaçınacaksınız. Ek olarak, maliyeti beton bir uzantı ve ahşap bir verandadan daha düşük bir büyüklük sırasıdır. Otomatik motorlu yapılar, her türlü kır evi ve kuruluşun tasarımında yaygın olarak kullanılmaktadır. Yerleşik aydınlatma, cam ve dikey Zip sistemleri gibi ek özelliklerin yardımıyla, herhangi bir model, yılın farklı zamanlarında vakit geçirmenin rahat olacağı tam teşekküllü bir kapalı odaya dönüşür. Esas olarak şu şekilde kullanılır:

teraslar ve verandalar için pergolalar;
özel bir ev için pergolalar;
yaz kafe ve restoran için pergolalar;
havuz pergolaları.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed