Kış bahçesinin enerji tasarrufu özelliklerini korumanın anahtarı, uygun profil ve cam seçiminin hemen ardından konumudur.

Kış bahçesini iyi aydınlatılmış bir yere yerleştirmek idealdir. Güneye doğru yönlenme bize gün boyunca güneşin tadını çıkarma fırsatı verecektir. Batı yönelimi, güneşin ufkun arkasına battığı akşamın erken saatlerinde romantik ışık oyunlarına hayran kalmamızı sağlayacaktır.

“Profilleri ve camları seçerken, düşük ısı transferi katsayısı da dahil olmak üzere mümkün olan en iyi parametrelere sahip olanlara bahis yapmak en iyisidir. Bu, gün ışığının faydalarını en üst düzeye çıkaracak ve doğal özelliklerinden mümkün olan en iyi şekilde yararlanacaktır.” Böyle bir çözümün bir örneği, Elitplus tarafından sunulan modern sistemidir. Bu sistem, PVC, alüminyum ve ahşaptan yapılmış diğer pencere sistemleriyle uyumlu – ki bu çok önemlidir – ısı yalıtımlı bir parçaya sahip alüminyum profillerden oluşur. Bunun için ihtiyaca göre uyarlanmış çeşitli parametrelere sahip camları seçebilirsiniz, örn. arttırılmış ses yalıtımı, temperli, güvenlik, hırsızlığa karşı dayanıklı, dekoratif veya güneşe dayanıklı camlar. Bu sistem için standart çerçeve çelik, galvanizli versiyonda mevcuttur.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…
Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed