Giresun Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Türkiye’de Şemsiye tedarikçileri ve üreticileriyiz, kaliteli tik ağacından bahçe şemsiyesi masaları, kafe şemsiyesi masaları, şemsiye çadırları, kafe şemsiyesi çadırları, bahçe şemsiyeleri, bahçe sandalyeleri, bahçe bankları vb. üretip satıyoruz. düşük fiyatlara ve kaliteli mallara satıyoruz çünkü üretim sürecimiz doğrudan Adana’da deneyimli ustalar tarafından seçilmiş ahşap malzemeler kullanılarak malların kalitesinin korunması için gerçekleştiriliyor.

Ürünümüz bahçeler, apartmanlar, restoranlar, kafeler, villalar, turistik yerler, ofisler, yüzme havuzları ve plajlar için sıklıkla kullanılan bir çadırdır. Fiyatı da standart kalite ile oldukça ucuz.

Neden Satın Almalısınız?
Ucuz ve Uygun Fiyatlı
Dayanıklı
Pratik
Sağlam ve Güçlü
Basit ve Basit
Karşınızda Elitplus . En yeni ve en güncel modellerle en iyi çerçevelere sahip bahçe çadırları tedarik eden ve satan bir distribütör ve üreticidir. Piyasadakiler veya gelenekler gibi çeşitli çadır biçimlerinin satıcısı olarak deneyime ve özveriye sahibiz. Sanayide hem çerçeve hem de kumaş çatı farklı olduğu için dikkat etmeniz gereken çadırlardan bazıları satıcı veya üreticidir.

10 yılı aşkın süredir, her türlü Şemsiye imalatında ve üretiminde topluma hizmet etme deneyimimiz devam etmektedir. Genellikle bahçe çadırları, bir mekanın konforuna estetik katmaya adanmış çadırlar için kullanılmaktadır. Ve yer her insan için farklı olma eğilimindedir. Ancak bahçe çadırının temsili, istediğimiz yerde dinlenmek için ana referans olarak kullanılır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü