Tavan çadırları, araçtaki değerli depolama alanını kaybetmeden standart tavan raflarına hemen kurulabilir. Çatı çadırları bu nedenle daha küçük araçlarla da eğlencelidir ve çevreyi korur. Entegre bir merdiven, “yatak odanıza” erişimi kolaylaştırır. Sert kabuklu çadırlar sadece birkaç basit adımda kurulabilir. Hatta bazı modeller bir sönümleme sistemi sayesinde otomatik olarak açılır, bu nedenle bir sonraki festival kaçamağınızın önünde hiçbir şey duramaz!

Arabanın çatısında kamp yapmak mı? Kamp yapmak her zaman ve her yerde mümkündür: kamp alanında, doğada, ormanda, su kenarında, göl kenarında, dağda veya şehirde. Küçük bir arsa veya bir park yeri yeterlidir – belki iki – ve sonra çadır macerası, uzun hafta sonu küçük özgürlük parçası başlayabilir. Çatı çadırları sadece bir arabanın çatısına sığmaz. Ayrıca, biraz daha lüks ile kendiliğinden bir kaçamak için treylere monte edilebilir. Araba çatı çadırında manzaranın tadını çıkarabilir ve doğada nefes alabilirsiniz. Sabah 5’te uyku tulumunun içinde rahatsız bir şekilde uyanmış olan herkes bilir: Çatıdaki bir çadırda kuş cıvıltısı sesiyle uyanmak, fermuarı açmak, güneşte gözlerini kısmak ve nefes kesen manzaraya doyamamak saf özgürlüktür.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Otomatik tente sistemlerinde uygun fiyat veriyorlar pergola tente sistemi yaptırdım oldukça memnunum sizlere tavsiye ederim.

isa ÜNSAL
Axi Restaurant

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed