Bir sonraki etkinliğinizde kullanmak için çok yönlü, göz alıcı ve yüksek performanslı özel baskılı bir hava çadırı arıyorsanız, doğru yere geldiniz! Satılık sektör lideri, son teknoloji özel şişme çadırlar ve şişme mobilya seçeneklerimizi satın alın. İster özel bir etkinlik için geçici bir şişme çadır, ister bir festival için reklam alanı arıyor olun, yanınızdayız! Marka gereksinimlerinizi karşılamak için özel olarak yapılmış ve kişiselleştirilmiş sağlam şişme kubbe kanopiler ve şişme çadır ürünleri üretmek için profesyonel kalitede malzemeler kullanıyoruz. Kurulumu kolay ve inanılmaz derecede dayanıklı olan özel şişme parti çadırımız, taşınabilir barınak endüstrisinin en son ürünleridir.

Şişirilebilir hava kubbeli etkinlik çadırı dayanıklıdır ve modüler olan benzersiz bir şekle sahiptir; bu, tüm yapı boyunca birden fazla çadırın birleştirilebileceği, genişletilebileceği ve sanat eserinizle tamamen markalaştırılabileceği anlamına gelir. Elitplus, yenilikçi şişme açılır çadırlar sunar. Modern markalı şişme barınaklarımız sadece zorlu hava koşullarından koruma sağlamakla kalmaz, aynı zamanda işletmeniz için harika bir markalaşma fırsatı sağlar ve bir sonraki fuar veya sergi etkinliğinizde rakiplerinizden öne çıkmanızı sağlar. Mükemmel basınçlandırma ve sürekli pompalama gerekli değildir.

Şişirilebilir dış mekan çadırlarımız, yüksek teknoloji ürünü termoplastik poliüretandan ve kollu kumaş çerçeveden yapılmıştır. Bu markalı şişme çadırların sunduğu etkileyici bir özellik, aşırı basınç tahliye valfi sistemidir. Ayrıca, özel şişme çadırımızın işlevselliğine yardımcı olmak için Elitplus’nin şişirilebilir çadırı, ilk şişirme işleminden sonra pompa kullanılmasını gerektirmez. Bu, baskılı şişme çadırımızın, işletmenizin reklamını ve tanıtımını etkili bir şekilde yapma becerisine sahip, pratik ve iyi tasarlanmış bir ürün olmasını sağlar.

Elitplus tarafından sunulan markalı şişme açılır çadır, çok çeşitli boyut, şekil ve isteğe bağlı ek aksesuarlarda mevcuttur. Sağlanan çok çeşitli baskı seçeneklerimiz, tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şişme etkinlik çadırları oluşturabileceğimiz anlamına geliyor.

Elitplus’de benzersiz, sofistike ve özel özel kubbe çadırı sunuyoruz. Sağlam, kurulumu kolay ve eklenti seçenekleriyle çok çeşitli şekil ve boyutlarda mevcut olan şişme çadırlar, her türlü etkinlik için mükemmel bir seçimdir. Şişirilebilir açık hava çadırımızın birçok avantajından sadece birkaçı:

Sağlam Yapı: Şişirilebilir etkinlik çadırımız, ağır hizmet tipi termal sızdırmaz PVC çerçeve ile yapılmıştır. Bu, aşınma ve yıpranmaya, şiddetli rüzgarlara ve diğer sert hava koşullarına dayanmalarını sağlar.

Kolay Kurulum: şişme hava çadırları ve kanopiler herhangi bir alet gerektirmez. Çadırı sağlanan elektrikli pompayla şişirin ve gitmeye hazırsınız. Kurulumu ve kullanımı daha da kolaylaştırmak için özel şişirilebilir kemerli çadırlarımız, ilk şişirmeden sonra pompa kullanılmasını gerektirmez.

Özel Seçenekler. Belki de şişme çadırlarımızın ve kanopilerimizin en büyük avantajı, kapsamlı özelleştirilebilirlikleridir. Elitplus’den şişme çadır siparişi verdiğinizde, kişiye özel baskılı duvar panelleri, tente siperlikleri ekleme ve sınırsız baskı seçeneğimizden yararlanma seçeneğine sahipsiniz. Gelişmiş dijital baskı seçeneklerimiz ile şişme çadırınızı marka logonuz, grafiğiniz ve marka sloganınız veya yazınızla donatabilirsiniz. Özel tasarım ve kaliteli marka bilinci oluşturma söz konusu olduğunda, çadırlarımız sektördeki en iyisidir.

Kuruluşunuz için şişme çadırın doğru seçim olduğuna karar verdiyseniz Elitplus’den daha iyi bir seçenek yoktur. Tasarımdan üretime ve nihai teslimata kadar ekibimiz yolun her adımında sizin için burada.İhtiyaçlarınızın karşılandığından ve aldığınız şişme çadır ürününün yıllarca severek kullanacağınız bir ürün olduğundan emin olmak için özenle çalışıyoruz

Elitplus şişme hava çadırını bugün piyasada bulunan diğer şişme çadır ürünlerinden ayıran birkaç faktör vardır. Her şeyden önce şişme çadırlarımız, benzersiz, tavizsiz dayanıklılık ve performans sağlamak için en yüksek kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Her Elitplus şişme çadır, her türlü hava koşuluna dayanacak ve ömür boyu dayanacak şekilde teknolojik olarak gelişmiş termal sızdırmaz PVC çerçevemizle üretilmiştir.

Müşterilerimiz için çok çeşitli şişme çadırların yanı sıra özel sipariş seçenekleri sunmaktan gurur duyuyoruz. 6 farklı standart şişme çadır tasarımı ve bir dizi şişme kemer ürünü ile ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir şey bulacağımızdan eminiz. Standart envanterimizden mükemmel ürünü bulamıyor musunuz? Bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Yalnızca birkaç farklı ürün sunan ve özel seçenekler sunmayan diğer perakendecilerin aksine, ekibimiz mükemmel şişme çadırı oluşturmanıza yardımcı olmak için sayısız özel yapım ürün ve çadır boyutu, şekli ve baskı seçeneği sunar.

Şişme çadırlar, portatif barınak sektöründeki en yeni yenilikler arasında yer alıyor. Bu nedenle, daha eski, daha geleneksel çadır ve kanopilere göre bir dizi avantaj sunarlar. İlk olarak, şişme çadırların kurulumu inanılmaz derecede kolaydır ve tek kişilik ekipler için harikadır. Birlikte verilen pompayı açın ve işi yapmasına izin verin. Şişirilebilir çadırlar aynı zamanda dayanıklı ve esnektir, bu da onları sert hava koşulları için mükemmel bir seçim haline getirir. Ayrıca, hiçbir ekstra parçası olmadan kolayca katlanabilir ve herhangi bir araca paketlenebilirler. Markalama için geniş yüzey alanına sahip çok çeşitli benzersiz şekiller ve tasarımlar sunarlar, şişme çadırları marka tanıtımı için mükemmel bir seçim yapar.

Daha önce ana hatlarıyla belirttiğimiz gibi, şişme çadırların birçok avantajından biri, neredeyse akla gelebilecek her şekilde tasarlanabilmeleridir. Destek kaynağı olarak hava ile, çadır kirişleri ve direkleri, daha yoğun, daha sert malzemelerle elde edilmesi mümkün olmayan konfigürasyonlarda inşa edilebilir. Geçmiş projelerimizden bazılarına göz atmakla ilgileniyorsanız veya kendi özel markalı şişme çadırınızı tasarlamaya ve sipariş etmeye hazırsanız bizimle iletişime geçin, Bize Ulaşın !

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü