Gaziantep Pergole, İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız

Pergolalar her terasın sadece estetik bir öğesi değil, her şeyden önce işlevsel bir karaktere sahiptir. Pergola, yaşam alanını genişletir, temiz havada, doğayla doğrudan temas halinde bir tür oturma odasıdır. Güneş ışınları ve güzel hava, kelimenin tam anlamıyla sizi terasta oturmaya davet ediyor. Pergola güzel havalarda hoş bir gölgeleme sağlarken aynı zamanda yağmurdan da korur. Terastaki çardak, yoğun bir günün ardından dinlenmek, aile veya arkadaşlarla bir fincan kahvenin tadını çıkarmak için sığınılan bir aile evinin popüler bir parçasıdır.

Tamamen alüminyum pergolalar veya kombine alüminyum pergolalar + yapıştırılmış ahşap BSH prizmalar arasından seçim yapmak için kendi tasarımımız ve son ayrıntısına kadar yeniden işlenmiş benzersiz tasarımımızla masif alüminyum pergolalar üretiyoruz .

Çatı kaplaması için, yalnızca olağanüstü özelliklere sahip yüksek teknolojili güneş koruması kullanıyoruz: güneş ışığına karşı mükemmel koruma – güneş ışınlarının %46’sını atmosfere geri yansıtarak, çatının altındaki alanı aşırı ısıtmaz ve çatıda yeterli parlaklığı korur. pergolaya bitişik oda.

LÜKS ve LÜKS artı alüminyum pergolalar – terasınızın çatı kaplaması için ideal çözüm. Tamamen alüminyum ve özel bir versiyonda alüminyum + yapıştırılmış BSH prizmalarda olmak üzere iki versiyonda üretilmiştir. Güneşten koruma çatı kaplaması size güneşten ve kötü hava koşullarından maksimum koruma sağlayacaktır. Pergolalar, gölgeleme teknolojisinin / panjurların, panjurların veya gölgeleme perdelerinin / ilave kapanması veya montajı için uyarlanmıştır.

Modern tasarımın yanı sıra LÜKS pergola size bakım gerektirmeyen çalışma ve benzersiz bir entegre yağmur oluğu sistemi sunar. Görünüm olarak şık, dayanıklılık açısından pratiktir.

Büyük bir yapıya sahip markalı pergola, yalnızca iki sütun kullanıldığında geniş bir açıklığa izin verir, bu da bir bonus sağlar – bahçenin engelsiz panoramik manzarası.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Pergole Tanıtım Videosu

Pergole Referanslarımız

Pergole Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü