Yaz aylarında aşırı ısınma, kış aylarında aşırı soğutma ve yoğuşma birikimi gibi çoğu zaman kış bahçelerinin dezavantajı olarak görülen sorunlar, ancak ne planlama ne de inşaat düzgün yapılmadığında ortaya çıkar. Teknolojilerin ve malzemelerin gelişmesiyle artık tamamen enerji verimli ve kendi kendine sürdürülebilir bahçeler oluşturmak mümkün. İklim koşullarının değişken olduğu mevsimlerin geçiş dönemlerinde, kış bahçesi sayesinde ısıtma sistemi olmadan mekanları ısıtmak mümkündür. Kış bahçesinin doğru ve düzgün bir şekilde camlanması, gölgelenmesi ve havalandırılması durumunda ısıtma giderleri %20’ye varan oranda azaltılabilir.

Modern kış bahçelerinin birçok avantajının ve yaşam kalitesine olan katkılarının yanı sıra, ev inşa ederken çok az insan bunları düşünür. Yeni inşaatta bir kış bahçesi inşa etmek çok daha kolaydır ve daha az uyarlama gerektirir. Ülkemizde insanlar genellikle bahçe sahibi olmaya sonradan karar verirler. Bazı durumlarda, mevcut durum nedeniyle konservatuarın tamamlanması mümkün değildir veya önerilmemektedir. Her durumda, bir uzmana danışmak çok önemlidir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kış Bahçesi Tanıtım Videosu

Kış Bahçesi Referanslarımız

Kış Bahçesi Müşteri Yorumu

Elitplus pergole tente firmasına çok teşekkür ederim. Yapmış oldukları kaliteli iş ve hizmetlerinden dolayı firma yetkilisi ve çalışanlarına teşekkür eder çalışma hayatlarında başarılar dilerim…
Kağan BOZKURT
xXx Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed