Gaziantep Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Modelleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Kıl Çadırı, Oba Çadırı, Otağ Çadırı İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Gaziantep Kıl Çadırı

Pek çok alanda geçmişin izlerine rastlanmaktadır. Bu izlerden biri olan kıl çadırı günümüzde farklı alanlarda çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Keçi kılı kullanılarak bin bir emek ile üretilen kıl çadırlarının geçmişi çok eskiye dayanmaktadır. Muhteşem güzellikleri ve sahip olduğu özellikleri ile restoranlar başta olmak üzere evlerde ve işletmelerde de tercih edilmektedir. Gaziantep kıl çadırı hizmeti konusunda oldukça avantajlı konumda olan bir ildir. Çünkü firmamız uluslararası kalite standartlarında sunduğu hizmeti ile sektöre imzasını atmaktadır.

Profesyonel Gaziantep Kıl Çadırı Hizmeti

Evlerden tiyatro alanlarına kadar farklı alanlarda da kullanılabilecek kıl çadırı tasarlanarak üretilmektedir. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz sizleri profesyonel bir hizmetle buluşturmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bir bilgi almak için bizi arayın.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Kıl Çadırı Tanıtım Videosu

Kıl Çadırı Referanslarımız

Kıl Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü