Gaziantep Hayvan Çadırı, Çadır Ahır, Çeşitleri – Fiyatları

Dünyanın dört bir yanındayız. Büyükbaş hayvan çadırı, küçükbaş hayvan çadırı, koyun çadırı, tavuk çadırı, çadır ahır İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Gaziantep Hayvan Çadırı

Hayvancılıkla uğraşanlar için hayvan çadırı ayrıca önem taşımaktadır. Olumsuz hava koşullarından hayvanları korumak için üretilen çadırlar ihtiyacı karşılayacak potansiyel ve sağlamlıkta olmalıdır. Gaziantep hayvan çadırı imalatçısı olarak faaliyet gösteren firmamız talep ve beklentilerinize uygun olarak çadır imalatı yapmaktadır. Geçici ya da kalıcı olarak kullanılan çadırlar kullanım biçimine göre üretilmektedir.

Sağlam ve Dayanıklı

Hayvan çadırlarının çeşitli türleri bulunmaktadır. Büyükbaş, küçükbaş veya kümes hayvan çadırları şeklinde olabilmektedir. Hayvanları korunaklı bir şekilde rahat barınabilecekleri özellikte çadırlar üretmekteyiz. Firma olarak hijyenik, bakteri üretmeyen, uzun ömürlü, sağlam ve kaliteli hayvan çadırları imal etmekteyiz. Bu çadırları bütçenize hitap eden uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Hayvan Çadırı Tanıtım Videosu

Hayvan Çadırı Referanslarımız

Hayvan Çadırı Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.
 
Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed