Bir pnömosuit, içinde tüm hareketlerini kontrol eden bir kişinin bulunduğu herhangi bir şekilde (ünlü bir karakter, bir çizgi film karakteri, bir ürünün bir kopyası, bir şirket logosu vb.) Şişirilebilir bir figürdür.

Şişirilebilir promosyon kostümleri, aslında, köpük gerçek boyutlu kuklaların analoglarıdır, ancak aynı zamanda, daha modern şişirilebilir teknolojinin bir takım önemli avantajları vardır:

kullanımı daha rahat,
şeklin detaylarının daha hassas bir şekilde yürütülmesi,
katlandığında küçük boyutlar (küçük bir torbaya katlanmış),
dört metreye kadar boyut,
hafif bir ağırlık,
uzun servis ömrü.

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Kural olarak, şişirilebilir giysiler (pnömatik giysiler) büyüktür (4,0 metreye kadar). Aynı zamanda hafiftirler, küçük bir çantaya sığarlar ve kullanımı kolaydır. İnce, dayanıklı kumaştan yapılmış bir kılıf, basit bir takım elbise gibi giyilir. Başlamak için tek yapmanız gereken fermuarı kapatmak ve fanı (birlikte verilen kompakt pille çalışır) açmaktır. Bir dakika içinde, büyük bir palyaço, fil veya başka bir figür sadece tatilinizde dolaşmakla kalmayacak, aynı zamanda rolüne göre aktif olarak hareket edecektir.

Şişme takımların kapsamı:

Gerçek boyutlu bir kukla, karnaval alayları, gösteriler, şehir günleri ve diğer büyük toplu şehir tatillerini organize etmek için mükemmel bir araçtır. Meydanın etrafında dolaşan veya bir göstericiler karnaval sütununun alayını yöneten şişirilebilir bir şişe şeklinde şişirilebilir bir karnaval kostümü hayal edin.
Ancak sadece karnavallar ve festivaller değil, aynı zamanda oldukça sağlam kurumsal partiler, konserler, sunumlar ve gösteriler bir pnömosuit yardımıyla yeniden canlandırılabilir, bir tatil veya spor etkinliği düzenleme senaryosuna kolayca uyacaktır.
Pnömosuitlerin bir diğer uygulama alanı ise fuarlardır. Ayrıca bu ekipmanı mobil fuar stantlarına mantıklı bir ek olarak değerlendirmenizi öneririz. Gerçekten de, kompakt ve anında çalışır durumdalar, orijinal, çekici ve mobil. Ayrıca bu tür şişme yapılar sadece fuar standınızın bulunduğu alanda işinize yaramaz. Tüm sergi pavyonu, dahil. rakibinizin yanındaki geçit, komşu kafe ve hatta cadde – bunların hepsi onun etki alanlarıdır.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Gel Gel Balon Tanıtım Videosu

Gel Gel Balon Referanslarımız

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Gel Gel Balon Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü