Gaziantep Dış Mekan Şemsiyesi

Dünyanın dört bir yanındayız. Restaurant, Bahçe, Plaj, Cafe, Balkon, Deniz, Teras, Havuz, Mega, Teleskopik, Büyük Şemsiye İmalatı, Montajı, İhracatı Yapmaktayız.

Açık hava şemsiyeleri, yolculuk sırasında sokakta taşınan şemsiyelerdir. Ucuzdan pahalıya kadar değişebilirler. Açık hava şemsiyeleri genellikle aileler tarafından yaz aylarında bir gezi planlarken alınır. En iyi renk, gündelik dünyaya oldukça aşina olan çok renkli olabilir. Bu çeşitler dış mekan şemsiyeleri için bulunabilir. Güneşin gölgesi olarak çalışan ve yağmurdan koruma sağlayan dışarı çıkarsanız çok kullanışlıdırlar.

Elitplus çok fonksiyonlu şemsiye, tüm faydaları bir araya getiren çok amaçlı şemsiye. Bu özgün tasarımın patenti, sokak sahnelerinin ihtiyaçlarını karşılayabilir. İster bir piknik sahnesi, bir balık tutma sahnesi, bir plaj sahnesi, hatta bir arabaya, ağaca veya masaya eklenmesi olsun, bu kolayca çözülebilir. Seçilen fiberglas kumaş, yalnızca renk hızını iyileştirmekle kalmayıp aynı zamanda su direncini ve çok katmanlı korumayı geliştirerek daha dayanıklı hale getiren beş katmana kadar seçilen kumaşla zorlu ortamların üstesinden gelebilir. 1. Su geçirmez koruyucu film, 2. Koruyucu tabakanın sabitleyici rengi, 3. UV bariyer tabakası, 4. Kalıcı olmayan tabakanın yoğunluğu, 5. Aşınmaya dayanıklı tabakanın güçlendirilmesi. Yukarıdaki sahnelerin çok işlevli gereksinimlerini karşılamak için çok işlevli bir temel ile donatılmıştır, ve karmaşık tasarım, şemsiyenin burunda hafif olmasını sağlar. Paraşüt kolonu olarak, sağlam ve dayanıklı 38 mm kalınlığında ve 10 mm yekpare nervürlü yüksek kaliteli dökme alüminyum paraşüt kolonu benimsenmiştir. İyi bir şemsiyeye, sizin için tüm özelliklere sahip ve yerden tasarruf sağlayan iyi bir şemsiyeye ihtiyacınız var.

Projeler

Herhangi bir sonuç bulunamadı.

Dış Mekan Şemsiyesi Tanıtım Videosu

Dış Mekan Şemsiyesi Referanslarımız

Dış Mekan Şemsiyesi Müşteri Yorumu

Adana da işini ehli ile yapan ustalardan biridir çekinmeden işinizi yapabilirsiniz ben çok memnun kaldım Allah işini gücünü tas getirsin ustam
Büşra YILMAZ
Cümbüş Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0532 686 22 31

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Menü