Çadır ve travers birlikte belirtilen çatı yükünü aşmamalıdır ! Çadır , traversler , yolcular ve bagaj birlikte brüt araç ağırlık derecesinin altında olmalıdır

Otomobil üreticileri tavan ağırlığı konusunda aynı fikirde değiller. VW Grubu, tavan yükü bilgilerinin hem statik hem de dinamik durum için anlaşılmasını istemekte ve tavan yükünün aşılması durumunda oluşacak herhangi bir hasardan sorumlu olmak istemediğini açıkça belirtmektedir. Diğer üreticiler (örneğin Mercedes ve Mini), maksimum tavan yükünü otomobilin sürüş durumuyla daha fazla ilişkilendirir ve tavanı belirtilen değerin üzerinde yükleme konusunda daha az kritiktir.

Bu alanın kabin tavanında maksimum genişlemeye sahip olması için traverslerin yani portbagajların doğru şekilde takılması önemlidir. 70 ila 80 cm’lik bir mesafe önerilir. Mümkünse, daha da fazlası. Çünkü traversler arasındaki mesafe ne kadar uzarsa, ağırlık arabanın tavanına o kadar fazla dağılır.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Araç Üstü Çadır Tanıtım Videosu

Araç Üstü Çadır Referanslarımız

Araç Üstü Çadır Müşteri Yorumu

Mersin de çadır sistemi yok denecek kadar az . Yakın il olarak Adana dan çadır sistemi için Elitplus tente çadır sistemi işletmesine başvuru da bulundum. Gerçekten çok hızlı ve çok güvenli bir şekilde gelip kurdular fiyatı da piyasaya göre baya uygundu çok memnun kaldım.

 

Ali AYTIN - MAKDOO

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed