Ürünü her zaman doğru şekilde kurduğunuzdan, kullandığınızdan ve bakımını yaptığınızdan emin olmak için lütfen bu talimatları dikkatlice okuyun ve bu ürün kılavuzunda yer alan tüm yönergeleri, talimatları ve uyarıları izleyin. Bu talimatlar bu ürünle birlikte KALMALIDIR. Ürünü kullanarak, tüm talimatları, yönergeleri ve uyarıları dikkatlice okuduğunuzu ve burada belirtilen hüküm ve koşulları anladığınızı ve bunlara uymayı kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz.

kullanmayı kabul ediyorsun Bu ürünü yalnızca amaçlanan amacı ve uygulaması için ve bu ürün kılavuzunda belirtilen talimat, talimat ve uyarılara uygun olarak ve geçerli tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olarak kullanın. Burada belirtilen talimatları ve uyarıları okumamak ve bunlara uymamak, kendinizin ve başkalarının yaralanmasına, ürününüze veya yakındaki diğer eşyaların zarar görmesine neden olabilir. Talimatlar, yönergeler ve uyarılar ve ilgili belgeler dahil olmak üzere bu ürün kılavuzu, değişiklik ve güncellemelere tabi olabilir.

Projeler

Hiçbir sonuç bulunamadı.

Şişme Çadır Tanıtım Videosu

Şişme Çadır Referanslarımız

Şişme Çadır Müşteri Yorumu

Kafemizin önüne pergola yaptırdık. kaliteli işçiliği gördükten sonra dekoratif tente yaptırdım. ve çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim…

Hakan GÖK
Pls Cafe

İletişim

Adana / Türkiye
0541 579 80 24

İletişim Formu

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed